:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rica ...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Diziler bölümú uzun zamandir dikkatimi cekiyor.. Cok geri de kalmis cogu dizilerin finali yapildi veya yayindan kaldirildilar.. Gündemdeki diziler eklenirse bu basligin daha cok ilgi görecegini düsúnüyorum..

Tesekkürler Smile
Katılıyorum. Ayrıca o ve çoğu bölümlerle ilgilenen kmse yok.

Israrla birkaç mod alınması gerektiğini düşünüyorum
yahu bırakın şu dizileri,hepsi saçmalaşmaya başladı. hangisini açsan,ya biri arkadaşının kocasına sarıyor,ya arkadaşının sevgilisine.

bunları yayınlatanlara yazıklar olsun. Aldatılmalar artmaya başladı,nedense?!
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yahu bırakın şu dizileri,hepsi saçmalaşmaya başladı. hangisini açsan,ya biri arkadaşının kocasına sarıyor,ya arkadaşının sevgilisine.

bunları yayınlatanlara yazıklar olsun. Aldatılmalar artmaya başladı,nedense?!

KesinlikLe I agree with u (:
Ama doktorLarı izLiyorum arada gündüzLeri. Eskiden izLemezdim. Antidiziciydim..
Ama en az o dizide oLsa da onda da var "kimin eLi kimin cebinde bir durum..!!"

Rabbim sonumuzu hayr etsin.. Nereye gidiyoruz?.. Kendim vereyim cevabını: Kıyamete.
Nare Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
KesinlikLe I agree with u (:
Ama doktorLarı izLiyorum arada gündüzLeri. Eskiden izLemezdim. Antidiziciydim..
Ama en az o dizide oLsa da onda da var "kimin eLi kimin cebinde bir durum..!!"

Rabbim sonumuzu hayr etsin.. Nereye gidiyoruz?.. Kendim vereyim cevabını: Kıyamete.

her dizide var,bitek Avrupa Yakası'nda yoktu. Ekmek Teknesi'nde yoktu. Onun dışında artık yeni çıkanlar saçmalıktan öte bişey değil!
Sacmalik veya degil sonucta o baslik varsa gündemdeki dizilerle ayakta tutulmali diye düsünüyorum.. Duygusuz üyeleri olarak dizileri önemsemiyorsak tamamen de kaldirilabilir
Hasretim, destekçinim.

Sonuçta var olan bir bölüme fayda sağlycak bi öneride bulunmşsun.

Biz izlenmesini istemesek de dizi izleyen birileri var, bu gerçek değişmiycek (:

Yönetim konuşmadı sadece. Nedir bu yau
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sacmalik veya degil sonucta o baslik varsa gündemdeki dizilerle ayakta tutulmali diye düsünüyorum.. Duygusuz üyeleri olarak dizileri önemsemiyorsak tamamen de kaldirilabilir

Canım tabi ki hakLı bir istekte buLunmuşsun. Herkesin forumdaki her böLüme iLgi duyması zaten pek mümkün değiL.
KonuLar sadece üyeLer için de açıLmıyor zaten.
VeL hasıL zaman zaman her böLüm için yeniLikLer şart, forumun bekası için.. (:
Konu toplantı odasında açıldı, henüz üzerinde konuşuyoruz.

En kısa zamanda Dizi Bölümü ile ilgilenilecektir.

İlgin için teşekkürler Smile
Ўeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu toplantı odasında açıldı, henüz üzerinde konuşuyoruz.

En kısa zamanda Dizi Bölümü ile ilgilenilecektir.

İlgin için teşekkürler Smile

Bende Tesekkür Ederim Smile
Sayfalar: 1 2 3