:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ruhumdaki yaraları iyileştiremeden sen girdin bütün benliğinle hayatıma..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ömrüm boyunca yitik bir umudun peşinden koştum.
Ruhumda bölünmeler yaşadım.
Bu bölünmeler canımı yaktı...
Direndim...
Aldığım her darbede ruhumdaki yaralar açıldı.
Daha bir yittim bu karmaşada.
Bazen kendimi tanıyamaz oldum.
Bu bendeki benvirgs.gif eski ruhum bölünmezken ki ben mivirgs.gif yoksa henüz oluşumunu tamamlayamamış olanvirgs.gif bir yanı hep eksik kalacak olan ben mi?
İlk bölünmem..
Aldığım ilk darbe ile oldu.
İçimdenvirgs.gif intikam hırsıyla doluvirgs.gif acımasızvirgs.gif ruhunu bilinçsizce hırpalayanvirgs.gif karşısındakine acı çektirmekten hem korkanvirgs.gif hem devirgs.gif bir o kadar isteyen bir ben çıktı o günlerde ortaya.
Saldırılarının hedefi olmayanvirgs.gif önüne çıkanı yakıp geçen bir ben..
Sonra herşeyden korkanvirgs.gif bir çocuk gibi duygusal olanvirgs.gif heryerde aşkıvirgs.gif kaybettiği sevgiyi arayanvirgs.gif bir yanı hep eksik kalacak olan benle çatışmaya girdi yeni benliğim.
Bazı zamanlarda yeni benliğimi bastırıyorvirgs.gif bazı zamanlarda da ortaya çıkarmakta bir mahsur görmüyordum.
Her darbede daha bir yitiyordumvirgs.gif her darbede daha bir kanıyordu ruhum...
Seneler bu içimdeki benlik savaşıyla geldi....geçti....
Ve bir gün...
Hiç aklımın ucuna bile gelmezken...
Sen çıktın karşıma...
Daha içimdeki savaşım bitmedenvirgs.gif ruhumdaki yaraları iyileştiremedenvirgs.gif sen girdin bütün benliğinle hayatıma..
Seni sevmekten korktum önceleri..
Sana acı çektirmekten korktum..
Senin de bana acı çektirmenden korktuğum gibi...
Önceleri artık ben olmayan benvirgs.gif baskın çıkmaya çalıştı...
“İşte sana bir fırsat” dedivirgs.gif “Ezilmişliğinivirgs.gif tüm hırsını alabileceğin biri”...
Çocuk olan yanım çığlık çığlığa bağırdı “Hayııırrrrr”
“Yap şunu” dedi şizofren ruhum. “Yap ki tüm üzüntülerinvirgs.gif yitikliğinvirgs.gif çektiğin acılar artık son bulsunvirgs.gif artık ezilen taraf sen olmavirgs.gif ez onu”
“Yapamam” dedim...”Yapamam”
Sende kendimi görmüştüm..
Sende sevdamı görmüştüm..
Seni ben sevmiştim..
Yapamazdım...
Yapmadım...
Bu bendeki benvirgs.gif eski ruhum bölünmezken ki ben mivirgs.gif yoksa henüz oluşumunu tamamlayamamış olanvirgs.gif bir yanı hep eksik kalacak olan ben mi?
Her darbede daha bir yitiyordumvirgs.gif her darbede daha bir kanıyordu ruhum...
Seneler bu içimdeki benlik savaşıyla geldi....geçti....

Anıları bir bir yok etmek istiyorsun,savaşıyorsun delice.Beynini kemiriyor geçmişin,yaşanmamış olması için neler feda etmezsinki.Geçmişle kavgamı bitirmeden ,sen giriyorsun hayatıma,çelişkiler girdabındayım.Özlemişim sevmeyi,ihanetin zincirlerini kırıyorum,yaşasın sevgi....yaşasın huzur...yaşasın özgürlük....
Harika bir yazıydı,teşekkürler arkadaşım.