:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Diziler kategorisindeki güncellik sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Benimde isteğim,herkesin kendini tanıtması.

yeniler filân gelmiş,olmuyor öyle. eskilerde nick değişmiş.

tanıyamıyorum kimseyi.

bana kendinizi anlatın. Big Grin

kimsiniz siz? nerdeyim ben?
aynen yaaaaaaa kimse kalmamış tanımıorm kimseyi kimle ne konuşyoduk hatırlamıorm herkes b an önce eski nickine dönsün Big Grin

bakın mert ve benim nicklerimiz hala ilk günki gibi Tongue
Tamam önce siz başlayın, eski ve tecrübelisiniz demek Smile
sen beni tanıosun ben seni funda tanışmaya gerek yok Tongue
Bende seni değil konuyu açanı kastettim Tongue
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam önce siz başlayın, eski ve tecrübelisiniz demek Smile

eskiyim ama tecrübem var mı bilemem,çünkü tecrübe derken ki demek istenileni anlamadım (:

adım Mert. Yazıldığı gibi okunmakta. Hatta bi not verecek olursam,klavyede en kolay yazılan isim olarak,benim tarih kitabımda yer almakta. (Bkz: e,r,t yanyana.)

yaş oldu 20. üniversite kazandım bu yıl. 4 yıllık hemde. okumaya devam. Okursak adam olcakmışız çünkü. Sakalımda olmasına rağmen,okumadan adam saymıyorlar. Kimya bölümü okucaz 4 yıl bakalım. Ya kimyalarını bozucam onların! ya da kimyam bozulacak benim!

fanatik Fenerliyim der,noktayı koyarım. Big Grin

siz kimsiniz? neyle beslenirsiniz,ne yer ne içersiniz? Big Grin
adını yazsaydın adını bilmiosan nickini yazsaydın nickini yazmak istemiosan bana sorsaydın Tongue:
[Uyarix]Bu bölümde sadece duygusuz.com forum ile alakalı istekler bildirilebilir. Lütfen Kategori Kurallarını inceleyin.

Konu Kilitlenmiştir. [/uyarix]