:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen İstanbul oluyorsun bu gece !
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
İklimler kiraladım gözlerinden,sen İstanbul oluyorsun bu gece bil ki;yağmurlar utanır renginden…
Ellerimin aya’sı kadar masumken,intiharlar yükler dururum bileklerime,sızlar kanımın her hücresi..jilet suskularında kalır üryanlığı yalnızlığın,soğuk bir pusu kurulur eşkiyaca teneşir kokar vedan ..şarkılar efkar dağıtır gökyüzünden ,alacalı bulutlar hazan olup yağarken, eylüller uğurlarken ellerimdeki sıcaklığını, kudururken mevsimsizliğim sensizlikle, yoksullaşırım ,öyle yoksullaşırım ki
bereketsiz sözlerim dolanır dilime, kırıntılarını toplarken gitmelerinin, mahurlaşır şarkımız..düşlerime bıraktığın gölgen avutmaz hasretimi,enkazım taşar uykulardan bağrı yanık sabahlara…lal olur kalırım ..
iklimler kiraladım gözlerinden,sen İstanbul oluyorsun bu gece bil ki;ay ışığı utanır renginden…
Tuzlu su yanığı kadar denizken,limanlar çizer dururum çalakalem düşlerime..her çizgisi senle dolu..dalgakıranlarda kalır isyanı yalnızlığın,bir yakamozun hançerinde sela kokar vedan..vapurlar efkar salar gökyüzüne, gamlı martılar eşlik ederken,kanat çırpıp uğurlarken sol yanımdaki atışını,ağlarken kimsesizliğim sensizlikle,yoksullaşırım,öyle yoksullaşırım ki kafiyesiz şiirlerim asılır dilime,adımlarını toplarken gitmelerinin kanar avuçlarım..yastığıma bıraktığın sıcaklığın avutmaz bedenimi,enkazım taşar içimden bağrı yanık sabahlara…sin olur kalırım..

Sen İstanbul oluyorsun bu gece
Ben ölüyorum…
[IZLESENE]2505995[/IZLESENE]