:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Nedeni Yokken..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
image-4DD9_4C6AAC1F.jpg

[FONT=&quot][SIZE=4]Bir nedeni yokken bile yağabilir insan bir başkasına..[/FONT][/SIZE]

[FONT=&quot] Üstelik onu sırılsıklam etmek pahasına hırpalayabilir. Ama her damla [SIZE=4]gülden bir iklim atar toprağa. Büyüyüp yeşeren, yeşerdikçe dallanıp budaklanan bir şeydir bunun adı. Bu bazen bir çocuğun yüzünden, bazen bir annenin gözyaşından okursunuz. Öyle hırslıdır ki bileklerini keser insanın ama bu müthiş bir haz verir. Coşar, kabarır ve hatta bazen sönmeye yüz tutar. Ama asla sönmez. O hiçbir coğrafyada insanın eteğinden düşmez. Paçayı sıyıramaz kimse ondan. [/FONT][/SIZE]

[FONT=&quot]~~[/FONT][FONT=&quot]Elini veren ruhunu kaptırır ona ama hesap sormaya kalkışmaz..!! [/FONT]~~

[FONT=&quot] İki tarafta her şeye rağmen memnundur bundan. Bazen alış vardır ama veriş hiç yoktur bu işte. Karşılığında hiçbir şey almayan taraf gocunmaz, şevkinden bir şey kaybetmez.[/FONT]

[FONT=&quot][SIZE=4]Allah’ım benim ömrümden al, ona ver diye dua eden annenin yakarışı kadar samimidir bu. Bir elmanın diğer yarısını bulmuş gibi sevindirmese de bazen, elma yemek kadar tatlıdır. Aç geçirilen bir günün ardından yarım ekmek döner yemek kadar doyurucu ve mutluluk vericidir. [/FONT][/SIZE]

[FONT=&quot]~~[/FONT][FONT=&quot]Velhasıl bu [SIZE=4]aşk’tır ve hiçbir benzetmeyle tam yüzünü göstermez..[/FONT][/SIZE].!!~~

"~~~Ñ ά Â® é~~~"
Allah’ım benim ömrümden al, ona ver diye dua eden annenin yakarışı kadar samimidir bu. Bir elmanın diğer yarısını bulmuş gibi sevindirmese de bazen, elma yemek kadar tatlıdır. Aç geçirilen bir günün ardından yarım ekmek döner yemek kadar doyurucu ve mutluluk vericidir.
~~[FONT=&quot]Velhasıl bu aşk’tır ve hiçbir benzetmeyle tam yüzünü göstermez..[/FONT].!!~~
AŞK;sözcüğünün bir çok betimlemesini okudum.Sanıyorum,daha farklılarınıda okuyacağız,Aşka muhatap iki kişiden birirnin acı çekiyo olması,çok sık görünür bir olgudur,Aşk çok bilinmiyenli bir denklem gibi hep,yaşamımızda olacak.Actsıyla ,tatlısıyla,gözyaşlarıyla,sevincimizle aşkı yaşıyacağız.Çok anlamlı bir yazıydı,teşekkürler arkadaşım.
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah’ım benim ömrümden al, ona ver diye dua eden annenin yakarışı kadar samimidir bu. Bir elmanın diğer yarısını bulmuş gibi sevindirmese de bazen, elma yemek kadar tatlıdır. Aç geçirilen bir günün ardından yarım ekmek döner yemek kadar doyurucu ve mutluluk vericidir.
~~[FONT=&quot]Velhasıl bu aşk’tır ve hiçbir benzetmeyle tam yüzünü göstermez..[/FONT].!!~~
AŞK;sözcüğünün bir çok betimlemesini okudum.Sanıyorum,daha farklılarınıda okuyacağız,Aşka muhatap iki kişiden birirnin acı çekiyo olması,çok sık görünür bir olgudur,Aşk çok bilinmiyenli bir denklem gibi hep,yaşamımızda olacak.Actsıyla ,tatlısıyla,gözyaşlarıyla,sevincimizle aşkı yaşıyacağız.Çok anlamlı bir yazıydı,teşekkürler arkadaşım.

Evet history dünya döndükçe aşk'ın tanımLamaLarı bitmeyecek..Daha doğrusu tanımLama çaLışmaLarı bitmeyecek..
TanımLama çaLışmamı vaktini ayırıp yorumLadığın için çok teşekkür ederim.
Rabbim aşk"ın da hayırLısını nasip etsin sana..
Bir elmanın diğer yarısını bulmuş gibi sevindirmese de bazen, elma yemek kadar tatlıdır. Aç geçirilen bir günün ardından yarım ekmek döner yemek kadar doyurucu ve mutluluk vericidir.
Daha güzel nasıl anlatılır ki
furkan48 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir elmanın diğer yarısını bulmuş gibi sevindirmese de bazen, elma yemek kadar tatlıdır. Aç geçirilen bir günün ardından yarım ekmek döner yemek kadar doyurucu ve mutluluk vericidir.
Daha güzel nasıl anlatılır ki
ve anladım ki bir kez daha hatamı
ve anladım ki bir kez daha talihsizliğimi:
bulanık *oktan bir sudur aşk
insanın kendisini görmek için eğildiği!

diye tanımLar Küçük İskender aşk"ı bir şiirinde.. BöyLe çeşitLi ve güzeL tarifLeri var yani (:

Teşekkür ederim Furkan, okuyan gözLerin cehennem ateşine haram kıLınsın..!!
Ne güzel anlatmışsın . . Güzelim yüreğinden gam, keder uzak olsun.

Teşekkürler Nare
Ўeşaren Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne güzel anlatmışsın . . Güzelim yüreğinden gam, keder uzak olsun.

Teşekkürler Nare

GüzeL diLekLerin için Rabbim razı oLsun Yeşaren..
GüzeLLik gören gözdedir (: