:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ağlama Güzel Kız..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Firari Fırtına

Umutlard?r ya?an?lan ,

Yar?nlara duyulan g?venler ve g?venlerdeki en de?erli sevgiler , i?imde sen , d???mda sen gibi . Kahrolman?nda bir ?l??s? olsun istiyorum , her defas?nda kur?un yemi? bedenimin bir a??rl??? ve g?zlerinden d?k?len o damlalar . Oysa ne ac? biliyormusun , seveceksin ve a?layacaks?n . Neden ama ?

A?lama G?zel K?z . A?lamak ne g?zlerine yak???yor nede o g?zelim y?z?ne vede sa?lar?na . G?zlerinden d?k?len en k???k g?zya?? bile beni kahretmeye yetiyor . A?lama g?zel k?z , a?lamak kaderin de?il sevmek su? de?il . Hele hele sen gibi biri i?in hak edilen mutlulu?u bulamayan biri i?in a?lama be g?zelim . ?ok sevdin biliyorum , hatta ?l?m?ne sevdin . Belkide ?ld?n ?ld?n dirildin , kendini ona adad?n , y?re?ini ona adad?n . ?imdilerde bu ?z?nt? bu hayk?r?? ve bu a?laman? elbette anl?yorum ama yinede a?laman?n sana yak??mad???n? s?yl?yorum . A?lama G?zel K?z .

G?zlerinden anlad?m baz? ?eyleri , ?zlemini , hasretini , ac?n? ve sevgini . Soramad?m sana ?ekindim utand?m geri kald?m . Pi?man?n .

Ne varki sen ?zlenensin , hasret duyulans?n , sevgilisin . Hatta en de?erli varl?k bile diyebilirim , sende sen olana bende ben gibi ya?ana sorsalar yinede bu sevgiler hep ayn? dillerde hep ayn? na?mede ?alacak duracak .

Yinede a?layacaksan sa? omuzumda a?la g?zelim , ??nk? sol da ben a?l?yorum .

F?rt?na G?n?L den Sonsuz Sevgiler

Sevg ...

Firari Fırtına

Ağlama diyorum ama , ağlıyanları gördüğümde de üzülüyorum .. Bari sen ağlama .....

Sevg ...
süper fırtına gönül tşklr....

Firari Fırtına

Ama hala ağlıyor ... Dayanılması mümkün olmayan bir acı ......

Sevg ...

Firari Fırtına

Ağlama .......
?OK ??TEN YAZILMI? AYRINTILARDA NELER SAKLI NELER ..A?LARIZ ??TE KEND?M?ZE M? A?LARIZ YOKSA G?DENE M? ACABA ??K?S?DE AYNI ?IKMAZDADIR..

UMUTLAR BAZEN O KADAR UZAK KALIR K? ?NSANA..EL?M? UZATSAM ?OK MU YAKIN BUNU B?LE B?LEMEM KALIRIM HEP B? ADIM GER?DE ..

SEVG?M A?IR GEL?R,BAZEN DAYANAMAM ???M KAHROLUR A?LARIM NEDEN M? ?YA UZAKSA HER?EY ...YA OLMAYACAKSA H?? B?R ZAMAN BUNU B?LE B?LE A?LARIM ...VARSIN A?LASIM BEN?MDE G?ZLER?M SONRA BELK? P??MAN OLACAK AMA ???NDEN ATSIN A?LASIN DA YETER K? ATSIN.

TE?EKK?RLER FIRTINA ?OK G?ZEL YAZMI?SIN ?OK ETK?LEND?M YAZINDAN ..Y?RE??NE SA?LIK...
ağlar....güzel kız ne de olsa...kim bilir kimler yaktı canını...demek ki bahtı güzel değilmiş....

yüreğiniz dert görmesin...
yüregıne saglıkk Wink

Firari Fırtına

Teşekkür ederim yorumlarınız için ...

Herşey gönlünüzce olsun ....

Sevg ...
KEND? ADIMA R?CA EDER?M FIRTINA ...SEN?NDE HER?EY G?NL?NCE OLSUN...
Sayfalar: 1 2