:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ya'Saklımsın . .
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yazmadıklarımyazamadıklarım ve yazmamam gerekenlersana sunduklarımın yanında öylesine hiç kalır ki şaşarsıniçerlerden yığın yığınöbek öbek gelen bir çığ gibi dışarı çıkmak için saldıran duygulardüşünceler nasılda tıkanır kalır boğazımdasanki dilim müebbet suskunluğa mahkum ve temyizi yok bu mahkemeninellerimellerim birbirlerine bile yabancı sankigözlerimde yasak bakışların vicdani çığlıklarıyüreğimde sanki herşey boşalmışda birtek sen kalmışsın gibi bir hasret fırtınasıyangınların ortasında çıkışsız susuz kalmış bedenimve ruhumruhum koskoca bir adada terkedilmiş bir çocuk gibi ürkekbir çocuk gibi korku dolu ve bir çocuk gibi çaresiz

yasaklımsınharamımsınulaşılmaz hayalimsin sen

korkularımınyalnızlığımınsuskunluğumunküskünlüğümü n harmanısın sen
"senin" mutluluğundan başka bir amaçbaşka bir beklenti yok bu buruk yürektesendeki sen sendedirbendeki ben nerde kimbilir;benbendeki beni zaten es geçmişim
ne dünümdeydinne bugünümdesenli yarınlar hayalin ta kendisiben benli yarınlardan geçmişim

Sevgilinin adını sorduğumda verdiğin cevap yüreğimi büktü… Nasıl derdim sana olan aşkımı sana olan hislerimi neler neler dökülüyor içimde şu an neler neler çağlıyor yüreğimde…bunu anlamanı beklemiyorum sense her şeyden habersiz neden bunu bilmiyor diyorsun esas bilmeyen sensin…

Bir bak aynaya demek geçiyor içimden şu an ama söyleyemiyorum nedense büktün yüreğimi kördüğüm attın sanki şu anda o yüzden yüreğimi körledim sayende kör ve dilsiz artık…

Sayende dünyayı görmek isterdim senin gözünle senin ruhunla sana ruhum canım dememek için kendimi zor tutuyorum

alıntı
vayyyy çok iyiydi teşekkürler güzelim Smile

kelimeler arasında boşluk olmadığından biraz zor okudum ama yine de okudum Big Grin
Yazının özelliği bu sılam Rolleyes

Ben teşekkür ederim
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazının özelliği bu sılam Rolleyes

Ben teşekkür ederim

tahmin etmiştim Smile
şöyle düşündüm hatta; yasak aşka yazılmış zor aşk okurken de hem zor olsun hem sabırla okusun eğer okuyacaksa kelimeler zor çıkmış kalemden ama onlar ayrı ona karşı düşüncelerini kağıda dökerken ayrılık olsun istememiş yazan diye düşünmüştüm Smile
yüreğine saglık