:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: saNa mavi masaLımı aNLatacağım diNLe!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sana mavi bir seyler anlatacagim... Dinle..

Senin adini bile bilmedigin bir masal ulkesinden geliyorum ben... Senin asla duymayacagin sarkilar soyledim o ulkede... Ve yalvardim...

Masal gibi olsa da tum yasananlarvirgulll.gif yanimda O olmayinca anlami yoktu... Onu bulmak icin yalvardim tanriya...

O kimdi bilmiyordum... Ama ozledigimi hissediyordum hic tanimadigim birini...

Hic duymadigim bir kokununvirgulll.gif hic dokunmadigim bir teninvirgulll.gif hic bakmadigim gozlerin hasretiyle yaniyordum...Ama oylesine bagliydim ki masallar ulkesinevirgulll.gif korkuyordum... Hayallerimin pesine takilipvirgulll.gif hic olmayan birini ararkenvirgulll.gif masalimi kaybetmeyi goze alamiyordum... Oylesine inandirmistim ki kendimi disarida mavinin olmadiginavirgulll.gif ve o insanlarin masallari yasamadiginavirgulll.gif kendi yalnizligimin disina cikamiyordum....

Sonra bir gun gordum onu... Oradaydi... Gozleri yillardir baktigimvirgulll.gif kokusu yillardir duydugumvirgulll.gif teni hep dokundugum gibiydi... Ama onu yalnizligimin icine almaya kiyamadim... Bense korkuyordum disari cikmayavirgulll.gif oldugu gibi biraktim...

Sonra anladim ki; oldugu gibi birakmakvirgulll.gif tek bir seyde mumkun degil; Askta... O seni oylesine tutuyor ki; istesen de birakamiyorsun... Gunlerce kactim... Gunlerce yandim...

Oysa O oyle guzeldi kivirgulll.gif onu yalnizlikla cirkinlestiremezdim... Ve bir gunvirgulll.gif tum cesaretimi toplayip ciktim kendimdenvirgulll.gif yalnizligimi bir kabuk gibi disimda birakirkenvirgulll.gif oyle guzelsin ki dedim Onavirgulll.gif korkuyorum senden...

Gulumsedin...
Senden korkmama bir anlam veremeden...

Kirik guluslerim vardi senden oncevirgulll.gif
Yarim duslerimvirgulll.gif
Yasama tutunamayan dususlerim vardi...
Cok canim acidi bir zamanlar...
Korkum bundandi...

O ise gulumsedi neden korktuguma anlam veremeden... Uzerinden cok uzun zaman gecti amavirgulll.gif o bakis hala aklimda... Anlamaya calisanvirgulll.gif hosuna gitmis ama cozememis o bakis...
Bense cozdum o bakistan sonra... Anladim ki; korkmanin da bir anlami yoktu kacmaya calismanin da...

Ve gozlerimi kapatipvirgulll.gif onun sesinden - yillarca duydugum ama hic tanidik olmayan sesinden- yillarca hayalini kurdugum ama yasamaktan da urktugum o masali dinlemeye basladim...

O benim mavi masalimdi anladim.. .