:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yüregime Yagmurlar Yagiyor...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kocaman bir sessizlikti yaşamlarımızvirgs.gif çoğu zaman kimse birbirinin sesini

duymadıvirgs.gif aslında duyuyor dediklerimiz bile çok uzaktaydı...

Benvirgs.gif bir tek sana sesleniyorum tüm gücümle ve şimdi duymanı istiyorum ne olur dur dinle...

Kaç mevsim sığar bir ömre yada bir ömür kaç mevsimliktir.?
Senvirgs.gif yaşadığım en güzel dört mevsimvirgs.gif yüreğime ekipvirgs.gif göz yaşlarımla beslediğim en büyük sevdasın.

Bazen kilometrelerce uzakvirgs.gif bazen aldığım nefes kadar yakınsın...

Uzak diyarlardan gelen sesinin merhabasıyla gelir konar yüreğime yaz mevsimi...

resimoj9.jpg

Engin denizlerin ortasındavirgs.gif yunuslarla yarışırvirgs.gif deniz kızlarıyla dertleşir bulurum kendimi.
Korkutmaz suların rengi ve derinliğivirgs.gif tıpkı sana duyduğum sevgi gibi..
Nice bir zaman sonravirgs.gif dans ettiğim beyaz köpüklü dalgalarvirgs.gif bilmediğim bir çölün kızgın kumlarına bırakır beni.. Kervanlarla yolculuk ederken bulurum kendimi.. Sen uçsuz bucaksız çöllerin ateş’ den prensi ben gölgene ve sana muhtaç bir kum tanesi....
Bir anvirgs.gif bir Dua sesi getirir kendime beni... Kurduğum hayal sona erervirgs.gif gerçeğe dönüşür duygularvirgs.gif sen yoksun virgs.gif yaşadığım hayal kırıklığıylavirgs.gif hüzün yine kapımı çalar... Gözlerimde dolu misali birikir yaşlar ve sen bilmezsinvirgs.gif
Yüreğime yağmurlar yağar...

Yağan yağmurlarla gelen sonbaharda virgs.gif daracık bir patika yolunda yürür bulurum kendimi.. Ağaçlar yapraksız kalmış yinevirgs.gif sensiz ben gibi.. Üzerine basmaya kıyamadığım sarıvirgs.gif kırmızı yaprakların seslerivirgs.gif alır götürür geçmiş zamanlara beni... Yeşile bürünmüş dallarvirgs.gif Alnina kondurduğum buselervirgs.gif heyecanla elime tutuşturduğum gül goncaları gelir aklıma... Düşen bir dal parçasıyla boğazımda düğümlenir tarifsiz duygular ve gözlerimde birikir yaşlar virgs.gif Yüreğime yeniden yağmurlar yağar.
Eteklerine kardelenler serpilmiş beyaz gelinliğiylevirgs.gif dört başı mağrur gelinlere benzeyen bir dağın zirvesindeyim şimdi..
Bir dağ başı yalnızlığı yaşıyor yüreğim... Dağ başı yalnızlığı ölümden beter…Yumruklarımı sıkıyorvirgs.gif avazım çıktığı kadar bağırıyorum.. “SENİ ÇOK SEVİYORUM”
Sesimin yankısıyla çığlar düşüyor eteklerime… Yollarımda karlarvirgs.gif yollarımda kara yazım var.
Gel desemvirgs.gif gelemezsin…. Gel desen ayaklarımda buzdan prangalar….
Gözlerime hapsettiğim yaşlarvirgs.gif
Ve yüreğime yeniden yağmurlar yağar...

Tüm cömertliğiyle gelen bahar.. çağıldayan derelervirgs.gif el ele dolaşan sevgililervirgs.gif bir yanda uçurtma kuyruğuna asılı kalmış çocuk seslerivirgs.gif Taze bahar çiçeklerivirgs.gif çiğ tanelerivirgs.gif başımda eser kavak yelleri ve dilimde uzak diyarların sevda türküleri…
Mevsimler geliyor ve geçiyor hayatımdan…
Bir yarım hep eksik..Bir yanım hep sensiz kalıyor…
Görmüyorsun..!
Duymuyorsun..!
Yüreğime yağmurlar yağıyor…
Yağmurlar yüreğime ağlıyorvirgs.gif

SENvirgs.gif BİLMİYORSUN……………