:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dokunma Bana (!)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
''...yalnızlığın gövdesinde en çok parçalanmış 'o' parçavirgs.gifsuskun bir hecede takılı(kala)kalmış olsa da apansızlık; yüzünden ilmek ilmek geçirdiğim haykırışlarvirgs.gif ne kadar azalırsa o kadar çok artan...''

Çırpınışların masum ellerinevirgs.giflirik bir şiirin teninde yazılmış...''Bir'' benden başkavirgs.gifhiç kimsenin okumayı beceremeyeceği bir lisan hüzmesinde...Zamanın ve mekanın nice zarflarını hatırlayamadığım fakat sadece ikimizin sahip olduğu bir evrenden yaratılmışvirgs.gif lavanta kokulu bir alfabede...
Ve...
''Yürek Dili''nde...

sen varkenvirgs.gifgücüm olurduvirgs.gifzaman akmadan dururduvirgs.gif hatırlasana(!)...

Bildiğinivirgs.gifadımla ''bir'' biliyorum...Biz'den geriye kalan ve payımıza sözüm ona düşen birer adet yalnızlık değil(di)...Yalnızlık;seni ilk gördüğüm an'da da yanıbaşımdaydıvirgs.gifgözlerinin ellerinden sıkıca tutmaktan vazgeçtiğim an'da da...

Yalnızlık; ne ben'den bir avuç eksık(ti)virgs.gifne de sen'den bir avuç fazla...Kıvamı Tanrısal bir gücün kusursuz ellerinden çıkma...Aynadaki suretiminvirgs.gifruhumun aslına kadar uzanmış her bir arşınında...

hani aşk seni yormuştuvirgs.gifyolun sonuna koymuştuvirgs.gifdokunma bana(!)...

Vaad edilmemişvirgs.gifkuraklığına çoraklanmışvirgs.gifsinsicevirgs.gifher bir metre kareme bulaşan hastalıklı bir toprak parçası var içimde...Yaşam(ak)ları teker teker takvim sayfalarında doldurduğum...''Yağmur''un ağlamaktan vazgeçmişlik kokularını sürmüş bir buhran...Kendi tenhalığı içinde kıvranan...

şimdivirgs.gifeskiye döner mivirgs.gifdönse de buna değer mivirgs.gifcevaplasana(!)...

Zamanın asla doymak bilmeyenvirgs.gifcani miğdesinde öğütülmüş ve dumanına dağılmış hayat(lar)...Bir film afişinin;son satırlarına düşmüş başrol oyuncuları...

''Önce bir 'sen' ve sonra bir 'ben'...''

insan aynı durur muvirgs.gifayrılık kolay oyun muvirgs.gifdokunma bana(!)...

Acımtrak bir gecenin koynundanvirgs.gif boynuma sarılmış kördüğüm(ler)...Lacivert bir hüznüvirgs.gif fondip yapmış ve dolmuş ve boşalmış ve bir kez daha boşalmaya dolmuş sarhoş kadehler...

[SIZE=4]''Gitsemvirgs.gif geri dönüş yasaklısıvirgs.gifkalsam 'aşk'a firari giyinmiş müebbet zanlısı...''

artık ben vazgeçtimvirgs.gif(yalnızlığı) seçtimvirgs.gifherşey bittivirgs.gifanlasana(!)...

Bazı artık sabahlarınvirgs.gifen nef(es) alınılası sebepsizliklerindevirgs.gifayrılığı ''ortak bölen'' saymış yazgılarınvirgs.gifaynı bedende hecelenmiş heceleri...
Ve...
Hep ''o'' son'a lal olmuş sevgilileri...
Çıkardım yüreğimden ''o''na dair dikilmiş en şeffaf kıyafetleri...
Ve...
Tek celsede kırdım bedelsizce hükmedilmiş ruhların boynu bükük kalemlerini...

...dokunma bana(!)
''aşk''
bir kez daha
dokunma bana!!!...
[/SIZE]
coleraadarkmoonstorybymhd2.jpg

[b]
[/b]
[b]yeter kalbim
sus artık!
anlamıyor musun yok artık!
yine tek kişilik hayallerine dönmelisin
rüyalarında eskiden çok istediğin yalnızlık rüyalarını görmelisin
sus kalbim!
artık dinleyemeyeceğim seni!
seni dinledikçe sustum bana
seni dinledikçe küstüm bana
seni dinledikçe taptım ONA!
seni dinledikçe YANILDIM kalbim!

artık sus kalbim...

sus kendimle kalmalıyım bir süre...

ve sessizliğin sesini dinlemeliyim belki sonsuza dek 'tek başıma'
[/b]
// ah dilim! Ben sana seviyorum deme demiştim. //

Gidelim ne olurNokta.gif kalmayı beceremiyoruz işte. Nedendir bu ısrar ve inat. Kalk
gidelimNokta.gif biz gitmeyi biliyoruzNokta.gif çok güzel biliyoruzNokta.gif en güzel biliyoruz. Yürü
gidelimNokta.gif kalınca dağlanıyoruzNokta.gif üstümüze yapışıyor bize ait olmayan
suskunluklar.
Duyuyor musun dilimNokta.gif davran gidelim.
Kalmayı istesek deNokta.gif tek taraflı istekler doyurmuyor yüreği.
Hadi diyorum sanaNokta.gif gidelim.
Topla ucunda biriken sevgileriNokta.gif yalnızlığıNokta.gif sarılmaları.
Neyi bekliyorsunNokta.gif herkes kal diyemeyecek kadar meşgulNokta.gif acelesi var öpüşmelerin.
Seven affederNokta.gif diyorsunNokta.gif demek ki sevilmemişiz.
Yürüsene dilim...