:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ecelle Değil Ellerinle Bitirdin Sen Beni
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir bildiğim varsa o da bittiğimdi.Gözlerimi kapatıp açtığımda tek gördüğüm gidişindi..
Ecelle değil ellerinle bitirdin sen beni.Bakışlarım "seni seviyorum" yüklü bir bulut gibi arkandan yağıyordu.Fazla "sen"le yüklü olduğu için kendini hafifletiyordu.Döndüğüm her yer karanlıktıvirgul.gifnereye baksam seni anlatıyorvirgul.gifacımı kat kat arttırıyordu.Aşkımı kazıdığım duvar buruk bir acıyla beni taşımaya çalısıyordu bense toparlayamıyordum bir türlü yere düşen kalp kırıntılarımı...Sevmekvirgul.gif sevebildiğin kadar sevmekti aşk.Ayrılıkvirgul.gifgiden için gidebildiği kadar gitmekvirgul.gif kalan için yaşabildiğin kadar yaşamaktı..
Var olmayı başaramadımvirgul.gifyaşayamadım...
Sensizliğin karamsarlığı belkide bu sessizliğim.
Sakinim..
Hissizim..
Ve hala aşığım...Çıktığın kapım olsada kalbimde hala tutuklusun..
Susar sandığım ve kimselere duyuramadığım çığlığımla arkandan koşmaya çalışıyorum..Gecenin inadınavirgul.gifbinbir dertle yolumu kesen çaresizliğimle birazda kimsesiz bir gülücükle peşindeyim..Ama arkasında takıldığım senvirgul.gifellerinle ittin beni sonsuz uçurumlara...
Sevdam yalnız...
Sevdam yetim şimdi....
Uzulmemek gerekvirgul.gifkaybettiğimin yerine ne koysam dolduramam...Boş kalacak yerin hep bomboş..Tıpkı ardından gözlerimin baktığı gibi bomboş...Alışmayı hiç başaramıycağım sensizliğevirgul.gifecelle sonladıramadığım hayatımıvirgul.gifellerinle sen bitirdin...
Severek unutmak olur iş mi
Bilerek uçuruma önden atlanır mı ki
Kaybettiğinin yerine ne koysan dolmaz
Boş bırakacağım yerini
Hep bomboş.....

(alıntı)
Güzelim yüreğine sağlık Masal (: