:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sana Yürüyorum..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Suç delisi bir aşkı avutuyorum şimdi.
Tırnak içine aldığım olmazlarına olur dedikten sonravirgs.gif başka hiçbir şeyi kalmadı heyecanınvirgs.gif tükendivirgs.gif çok şeyi susarak anlatıyordu gözlerin ve yatağımda bileklerinden kestim nefesimivirgs.gif şimdivirgs.gif uykuya dalan kanama molalarında sana ulaşabiliyorsam ne olur bağışla; ellerin yasadışı bir sevdanın mirasıdır kelepçelerime.

Biliyorsunvirgs.gif rengi mavi aşkımın mahşere yemin eden gözleridir sensizlik... Bağışlavirgs.gif çöle dil olmuş bir gece indi denizimin üstünevirgs.gif yığılıp kaldım yazgımavirgs.gif dur diyemedim bıçak sırtı kaderimevirgs.gif bağışla; esişinden asıyorum rüzgarı boynuna son kezvirgs.gif birazdan boğazlanacak bir aşk var çünkü alnımda...

Aynada bıraktığım hükümsüz yüzümdüvirgs.gif korkma...

Adıma küstüm yatağımdavirgs.gif yorgunumvirgs.gif emsalsiz bir yabancılık var benimle aramdavirgs.gif çığlık atıyorum galiba içimdevirgs.gif duymuyorumvirgs.gif kimse duymasın diye de kapıyorum sıkıca ağzımı. Lal karanlığında sesimvirgs.gif ama en çok seni buluyor yattığım yerden yüzümün çehresivirgs.gif pencerenden bakıyor boşluğunavirgs.gif andığım anların izleri gönlünün duvarlarında tozlanmış eski bir resim gibi asılı duruyor bakvirgs.gif gücüm yetmiyor ecelden kaçıp gelmiş çocukluğumu anlatmayavirgs.gif kapı eşiğinde unutulmuş cılız bir yarın gibi duruyorum ve sen içimde küfürbaz katillerle pazarlık yapıyorsun.

Söyle hadivirgs.gif notaları silinmiş hüzzam bir şarkının ilk hecesini vur öldüremediğin aşkına...
Söylevirgs.gif sesinde intihar etmek bile bana şereftir gülüşün için...

Sana yürüyorumvirgs.gif ardımdan adımlarımı topla...
Söyle hadivirgs.gif notaları silinmiş hüzzam bir şarkının ilk hecesini vur öldüremediğin aşkına...

Yüreğine sağlık,arkadaşım,güzeldi..teşekkürler.
Alıntı:Söyle hadivirgs.gif notaları silinmiş hüzzam bir şarkının ilk hecesini vur öldüremediğin aşkına...

Sana yürüyorumvirgs.gif ardımdan adımlarımı topla...

Sevgiyle, öfke dolu ..bi o kadarda güzel bi yazıydı ..

Güzelim yüreğin dert görmesin Hasretim

Smile
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Söyle hadivirgs.gif notaları silinmiş hüzzam bir şarkının ilk hecesini vur öldüremediğin aşkına...

Yüreğine sağlık,arkadaşım,güzeldi..teşekkürler.
Okuyan Gözlerine Saglik Smile
Sevda Yürekli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgiyle, öfke dolu ..bi o kadarda güzel bi yazıydı ..

Güzelim yüreğin dert görmesin Hasretim

Smile

Sagol Canim Okuyan Gözlerine Saglik Smile