:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sitemim AŞKA!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Şu anda cok uzaktasınvirgs.gif beni düşünüyor musunvirgs.gif bilmiyorum? Ama ben hep seni düşündüm bugünvirgs.gif hiç aklımdan çıkmadınvirgs.gif attığım her adımdavirgs.gif seni düşündüm....
Seni öyle cok özlüyorum kivirgs.gif zaten cok uzaklardaydınvirgs.gif bugün klavyeme dokunan parmaklarım bile sana kavuşamadı...Bugün bir başka hüzün çöktü yüreğimevirgs.gif ne yapsam virgs.gifne etsem silinip atılamadı .

Seni şimdiden öyle çok özledim ki...İçim acıyorvirgs.gif sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğimevirgs.gif gitmek bilmiyor...

Seni öyle çok özledim kivirgs.gif sanki bugün yine ankara benimle ağladı...Gözyaşlarım yağmurun kilere karıştı....hava kasvetlivirgs.gif ben bir büyük acı.. senden başka kim bilebilirvirgs.gif çektiğim bu sancıyı?

Biliyor musun? ne zaman biri bana canım desevirgs.gif senin seslenişin kulaklarımda çınlıyorvirgs.gif irkiliyorumvirgs.gif mutsuz musun yine? Yine yüreğin mi acıyor diye düşünüyorum...Ne zaman yalnız birini görsemvirgs.gif senin suretin sanıyorumvirgs.gif ürperiyorum.....

Yokluğunda neleri yitirdim... sen yoksanvirgs.gif gül güzel kokmuyor eskisi gibivirgs.gif ne de güneş içimi isitiyorvirgs.gif ne de yağmurdan sonra toprak kokusu geliyor burnumavirgs.gif buram buram...
Yokluğunda neleri yitirdimvirgs.gif sen yoksan artık gülüşüm bile içten değilvirgs.gif şen kahkahalar atanlara imreniyorum hanidir...sen yoksanvirgs.gif ipekler bile dalıyor bedenimivirgs.gif sakin yanlış anlama.. sitemin sana değil bitanemvirgs.gif sitemim aşka...

Sana aşık olmasamvirgs.gif sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdımvirgs.gif senvirgs.gif sen diye yakarıpvirgs.gif sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neleri yitirdim..ama sitemim sana degil...sitemim AŞKA!!!

SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BEN SADECE SENİ SEVMESİNİ BİLİRİM