:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oralardan Gitme...!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Hangi yüzüm geceye dönsevirgs.gif sabahı veremez oldu koynumavirgs.gif susmaktı en ağlamaklısı. Bir kaç sarhoş sokak lambasının altındavirgs.gif titrek bir nidaylavirgs.gif seni hıçkıralı çok oldu. Şimdi oralardasınvirgs.gif ufak bir tebessüm yoksunu bu günler ne kadar uzasa o kadar kısalırdınvirgs.gif bilirim…

Susalı çok olduvirgs.gif aklımın iplerini saldım oralaravirgs.gif bir ateşin kor olma hevesine aday çığlıklarıvirgs.gif bir tutam nefesi çok gördü banavirgs.gif şimdi soluksuzdum.

Sen gittikten sonravirgs.gif umutlar ülkesinden kaçışım hiç kolay olmadıvirgs.gif her defasında prangalarvirgs.gif her ölümümde uzun soluklu dualarvirgs.gif tek tesellimdi. Kayboluşlarım belirirkenvirgs.gif seni gerçekten özledim. Yaşamak arası bir yerdeyim şimdilerdevirgs.gif gülmek yaraşır mı buralarda sen oralardaykenvirgs.gif bilmemvirgs.gif artık yanlış biriyim…

Ak düşerken gecelerevirgs.gif dudaklarımdan akan senvirgs.gif gözlerimin göremediği benvirgs.gif ve seni bu iki arada kaybetmek…

Buralarda düşürdüm seni ellerimdenvirgs.gif düştüğünde bin parçavirgs.gif gözlerim şaşkın ve bir o kadarda üzgündü iç çekişlerimvirgs.gif aradığımı kaybetmekvirgs.gif bulamamaktan daha kötüydüvirgs.gif usluydum artıkvirgs.gif çocuktumvirgs.gif uçurtması hayallerden öte geçemeyenvirgs.gif asgari bir mahkumdum.

Şiir oldum sonravirgs.gif duydum ki mısralarıma gelmişsinvirgs.gif çok geçti artıkvirgs.gif
Ömrümün kalanından önüme düşen bir kaç artıkvirgs.gif
Buralardan gideli çok olduvirgs.gif bari oralardan gitmevirgs.gif
Gel artık…
Şiir oldum sonravirgs.gif duydum ki mısralarıma gelmişsinvirgs.gif çok geçti artıkvirgs.gif
Ömrümün kalanından önüme düşen bir kaç artıkvirgs.gif
Buralardan gideli çok oldu

Aynen öyle oldu....teşekkürler,güzeldi.Confusedad: