:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ben Deliyim... Anlamayana Az Gelirim, Anlayana çok...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
169030fy0.gif
Ben deliyim; Yorgun ve yalnız kaldırımlara misafirim... Gecenin gözleri her daim üzerimdedir. Denizin ortasında küçük bir adayımvirgs.gif yüzme bilmem; Yüreğimi bir yerde bırakmışımvirgs.gif bıraktığım yerlerden çok uzaklardayım. Kapıları kapatmışım üstümevirgs.gif sürgüleri beynime çekmişim. Ben deliyimvirgs.gif ama çok şey bilirim. Renkler ve zevkler hiçbir şey ifade etmez benim için... Sonların başladığı yerdenvirgs.gif başlangıçların son bulduğu bir yere gidiyorum. Kara bir tren gibiyimvirgs.gif bir istasyondan bir istasyonavirgs.gif hep aynı raylar üzerindeyim. Ben deliyim; Yağmurun yağması benim için romantik değildirvirgs.gif ben kurşun yağmurlarını bilirim. Benim güneşim batmazvirgs.gif dünyam dönmezvirgs.gif ay'ım hep mehtap halindedirvirgs.gif rüzgârlarım hep doğudan eser... Ezbere bilirim yaşamayıvirgs.gif yaşarken savaşmayı;
Ben deliyim; Benim mevsimim değişmezvirgs.gif kuşlardan sadece güvercini bilirimvirgs.gif yüreğim kanatlarıyla beraber çarpar. İnsanlardan sadece çocukları severimvirgs.gif onları da büyüyünce terk ederim.
Ben deliyim;
Bağıra bağıra şarkılar söylerimvirgs.gif sessiz sessiz şiirler yazarım. Bilmediğim yerlerinvirgs.gif tanımadığım kişilerin resimlerini çizerim.
Ben deliyim... Kendimle sohbet edervirgs.gif kendi kendime gülerim. Telefon kulübeleriyle kavga ederim. Asfaltın siyahında kaybolurvirgs.gif düşüncelere dalarım. Çıkmaz sokaklarda kendimi ararvirgs.gif bir de üstüne güzel hayaller kurarım. Sonra hayallerimle beraber suya düşerim.
Ben deliyim; Çayım sekiz şekerlidirvirgs.gif cigara üstüne cigara yakarım. Parayı sevmem ama para için çalışırım. Dört yaşında aşık olduğumuvirgs.gif sonra babamın hiç başımı omuzuna dayamadığını hatırlarvirgs.gif hayal de olsa omuzlarında uykuya dalarvirgs.gif rüyalar görürümvirgs.gif uyandığımda hiçbirini hatırlamadığım halde...
Ben deliyim; Güzel bir yaşam benim için anlam taşımazvirgs.gif kimseye düşman değilimvirgs.gif kimseye de dost olmadım. Ben kendime bile yabancıyım... Benim bana söylemediğim düşüncelerim vardır. Ben deliyimvirgs.gif ben buralara ait değilim. Dağları sırt sırta vermiş bir ülkemvirgs.gif etrafı surlarla çevrili bir şehrimvirgs.gif saat on ikiden sonra uyanan caddelerimi bilirim. Ben deliyim... Çizilmiş sınırları reddetmişim. Ölüm kurşun olup yağmış üstümevirgs.gif ben öldürülmüşüm ama ölmemişim. Duygularım hep sansüre uğramış...Ufacık bir bakış boğazımı düğümlendiririr. Neye hüzünlendiğimi bilmedenvirgs.gif hasretin en yoğun halini yaşarım. İçimden dağıtmak gelirvirgs.gif dağıtamam yavirgs.gif kendimi dağıtırım. Gözlerimin yeşili gitgide koyulaşırvirgs.gif tüm insanlarınki kankırmızılaşır. Bakamam kimsenin yüzünevirgs.gif sevgiye muhtaç bir yavruya döner yüreğim... Kalbim titrervirgs.gif haykırırım ama duyuramam sesimi... Yine de sardığım tütündevirgs.gif yaktığım cigarada bulurum mutluluğu...
Ben deliyimvirgs.gif ağlamamaya yemin etmiş gözlerim... Sonu dramla biten bir hatıravirgs.gif üç bölümlük bir komedi dizisiyim. Çoğu zaman çorbama kinimi doğrarvirgs.gif öfkemi kaşıklarım. Zehir kokan bir gül biter dudaklarımın arasındanvirgs.gif sonra bir bidon gökkuşağına döküp yakarım gülüvirgs.gif külüyle birlikte zamana savrulurum. Ben deliyimvirgs.gif geceyi ikiye bölervirgs.gif sonra hayatın adını yalan koyarım...
Ben deliyimvirgs.gif ben yüreklerde ünlemvirgs.gif kafalarda soru işaretiyim.
Ben deliyimvirgs.gif bağrı taşlarla dolu bir toprak parçasıyım. Bir uçtan bir uca kurumuşum. Karınca yuvaları ve ayak izleriyle süslüdür tenim... Kar yağar üşürümvirgs.gif güneş olur kavrulurum. Kimisi tükürürvirgs.gif kimisi öper ya; tükürene mezarvirgs.gif öpene lalezâr olurum.
Ben deliyim... Mutluluğu uzaktan seyrederken cebimde küçük umutlar biriktirirvirgs.gif gözlerimi kapının eşiğine dikerim. İşte o zaman hayat acı kahve tadı verirvirgs.gif hep içime atarım amavirgs.gif kendimi içine atacak bir yer bulamam. Anlamayana az gelirimvirgs.gif anlayana çok... Ne yarınlar birşey bekler bendenvirgs.gif ne de ben yarınlardan
Ben deliyimvirgs.gifben yüreklerde ünlemvirgs.gif kafalarda soru işaretiyim.
Ben deliyimvirgs.gif bağrı taşlarla dolu bir toprak parçasıyım. Bir uçtan bir uca kurumuşum. Karınca yuvaları ve ayak izleriyle süslüdür tenim... Kar yağar üşürümvirgs.gif güneş olur kavrulurum. Kimisi tükürürvirgs.gif kimisi öper ya; tükürene mezarvirgs.gif öpene lalezâr olurum.

Bayıldım,süperdi...alıntı pasajda biraz ben varım sanki,teşekkürler...:nod: