:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hani aşk iki kişilikti...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti...

Çayım vardı; bir kupa elimdevirgs.gif diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece yalnızdım işte bu aşktavirgs.gif oysa aşk iki kişilikti...

Denizin dalgalarımıydı azan; içimde ki volkanlar misali... Oysa içim azdıkcavirgs.gif sustu dudaklarım... Ben sustumvirgs.gif bulutlar haykırdı isyanımı... Şimşekler vardı yüreğimde ürkütücü!.. Korkutan... Sadece ben duydumvirgs.gif ben hissetim içimdeki yalnızlığın sesini... Dudaklarım suskunvirgs.gif gözlerimde yaş... Sen ise sadece yoktun!.. Sadece yok!!! Oysa ölümdü tek başına yaşananvirgs.gif aşk iki kişilikti...

Gökyüzü bir kızardıvirgs.gif bir kapkara oldu saçların gibi... Bakvirgs.gif o bile seni hatırlattı banavirgs.gif gözlerinin karası gibi... Gözlerin gibi öfkeliydi yıldırımlar o gece... Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesiydi elimdekivirgs.gif elimde hayallerim bile yitmişti... Umutlarımdı yanımda olan nicedirvirgs.gif hayallerim ve düşlerim... Ne zaman terk ettiler benivirgs.gif hiç bilemedim... Sense sadece yoktunvirgs.gif SADECE YOK!!!... Oysavirgs.gif yalnızlıktı tek başına yaşananvirgs.gif aşk iki kişilikti...

Ellerimdeki yağmur tanesini bıraktım denizevirgs.gif özgürlüğüne kavuşsun diye... Büyüdüvirgs.gif büyüdü deniz oldu... Sonra deniz büyüdü büyüdü okyanus oldu... Okyanuslar geçilmezvirgs.gif dağları aşılmazdı ve kırılmış kalbim bir düşman gibi seni andı... Sense sadece yoktun... Sadece yok!!!

Bıraktım kalan son hayallerimi de özgürce gökyüzüne... Özgürce döndüler önce başımın üstünde sonra uçtular semaya... Bir öpücük kondurdum her birinevirgs.gif kokumu sana taşısınlar diye... Duydun mu?

Sen ise sadece yoktun bu aşktavirgs.gif sadece yok...Bensevirgs.gif iki kişilik yaşadım bu aşkıvirgs.gif yorgun bir kambur gibi üzerimdevirgs.gif BİR BAŞIMA KATRAN GECELERDE!.. Senden kalan son hatıraydıvirgs.gif yüreğimdeki AŞKIM; onu da semaya bıraktım... ÖZGÜRCE! Geriye kalan sadece CAN kırıkları!..

HANİvirgs.gif ÖLÜMDÜ BİR BAŞINA YAŞANANvirgs.gif AŞK İKİ KİŞİLİKTİ??