:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Maviye sevdalanmak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir maviye sevdalandım… vazgeçemiyorum…Öyle bir mavi kivirgul.gif renkten renge giriyorvirgul.gif… aynı benim ondan vaz geçemediğim gibi…. Bazen gök mavi oluyor; hayat doluvirgul.gif sımsıcak… sarıp sarmalıyor… içimi içimde sığdırmıyorvirgul.gif beni denizlere atıyor ve öyle kolay oluyor ki atlamak… atla diyor bana… düşünme ve atla… riske girmezsen yaşamanın ne anlamı var…Bazen saf mavi oluyor; durgun bir deniz gibi… masum bir çocuk gibi… işte o anlarında saplıyor ya hançerini kalbime. Saflığıvirgul.gif masumiyeti aldatıyor ya beni. Yakıcılığınıvirgul.gif kavuruculuğunu unutturuyor.
Maviye sevdalanmak
Nasıl da beceriyor alt etmeyi beni.. nasıl da kanıyorum her defasında onun o masumiyetine… Bazen gri mavi oluyor; bulutlu.. yaklaşma bana diyor.. uzak dur benden… rengim budur benim… kendim bile katlanamam kendime… işine gelirse kalvirgul.gif kalırsanda bana ilişme.. hatta bana bildirme bile burda olduğunu… ben kendimleyim diyor… itekliyor … Bazen lacivert oluyor lacivertliğinde kayboluyorum… öyle çok hissediyorum ki renginivirgul.gif kendimle çatışıyorum böyle zamanlar da. Bu lacivertliği nasıl görmemvirgul.gif diğer tonlarına nasıl da aldanırım. Beni benden çok sevdiğini görürüm de utanırım kendimden… kendi sevgimin azlığından…

Maviye sevdalanmak denize sevdalanmak gibi… yüreğin sabit olacakvirgul.gif zeminin kaya ve taşlardan oluşacak ki her med cezir de sivri uçların biraz daha törpülensin… sendeki topraklarıvirgul.gif çakıl taşlarını yükselen dalgalarıyla içine alıp yutsun da yine de yüreğin onun gidişlerini kaldırsınvirgul.gif kaldırabilsin… Maviye sevdalanmakvirgul.gif toprağın suya sevdalanması gibi… her zaman varlığına muhtaçvirgul.gif her daim yokluğunda aciz…
Bir maviye sevdalandım
Gökkuşağımın eksik rengi mavime sevdalandım
Nefessizim onsuz olduğum anlarda
Sessini duymadığım an solan bir çicek gibiyim
Mavim olmadan nefessizim
Onsuzluk yok hayatımda
Mavim gidemez benden
Tutkuyla bağlandım ben ona artık vazgeçemem mavimden..

O kadar güzeldi ki ! hiçbir söze gerek yok bence o güzel yüreğinden maviler eksilmesin..

Sevgiyle Kal
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir maviye sevdalandım
Gökkuşağımın eksik rengi mavime sevdalandım
Nefessizim onsuz olduğum anlarda
Sessini duymadığım an solan bir çicek gibiyim
Mavim olmadan nefessizim
Onsuzluk yok hayatımda
Mavim gidemez benden
Tutkuyla bağlandım ben ona artık vazgeçemem mavimden..

O kadar güzeldi ki ! hiçbir söze gerek yok bence o güzel yüreğinden maviler eksilmesin..

Sevgiyle Kal

''Göğün asıl rengi mavidir...En kör gece bile sabahtır sonunda.. Kalbin ağlasada gülümse inadına!!Geçerken acılardan gülmeyi unutma.. Fırtınalara direnmektir yaşamak birazda.. Kurduğun hayalleri yağmurlar yıksada ...

Sen yeter ki hep ümit et, Hayat döner sana...''

teşekkürler...