:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Korkma,seni sonsuza kadar sevmeyeceğim!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yanliz.jpg

Yüzünü buruşturmavirgul.gif geçecek!
Her kalp kendine yeni bir eş kalp bulmak için yollara düşecekvirgul.gif yola düşmese de oturup bir köşede beklese de virgul.gif diğer bir kalp tarafından bulunacakvirgul.gifsonsuza kadar seni sevmeyeceğim korkma...
Suçlu da durma!
Bu yalnız benim seçimim; sevme seçimimvirgul.gif karşılaştığım ne olursa olsun direnme biçimimvirgul.gifben seni beni sev diye sevmedim hiç.
Hiç karşılık beklemedim sevgilerdenvirgul.gifdostluklardan...Ben ve dostlarım böyle bir dünyadan geldikvirgul.gif hangi kayıp gezegendi bilmemvirgul.gif buluştuk bu yüzden özel ve önemliydilervirgul.giföyle kaldılar... Farklı olmak acı çekmeyi getirecektivirgul.gifbu çağda yana yakıla sevmek de... Ben de diğerlerinden biri olabilirdimvirgul.gif güzeldimvirgul.gif ilgi çekiyordumvirgul.gif çabuk unutabilir; yeniden başlayabilirdim.
Oysa seçmedim bu yoluvirgul.gif bana göre değildivirgul.gif ben masalsı sevdalar düşledimvirgul.gif yanlıştı; ama hiç küçük değildi sevgilerim bu yüzden daha önemliydi az sevmelerdenvirgul.gif günlük ilişkilerdenvirgul.gif yirmi birinci yüzyılda sırıtıyordum belki ama böyleydim...

Yüzünü buruşturmavirgul.gif üzgünde durma!

Korkma da seni sonsuza kadar [SIZE=4]sevmeyeceğim[/SIZE]...

Aslında sen de değilsin sevdiğimvirgul.gif masalsı sevdalarvirgul.gif herkesin içinde böyle bir sevdası olmuştur davirgul.gif unutmuştur ya da an gelir çok az an da hatırlanır nasıl aşık olupvirgul.gif neler yaptığımızvirgul.gif eğer şanslıysanız eski dostlar duruyorsa yanınız davirgul.gif sevdanızın gizli şahitleri olarak gülümserler sizevirgul.gif yalnız iki dost göz ya da birbirini çok iyi tanıyan iki insan bakışlarıyla da konuşurvirgul.gif bilirsiniz. Böyle bir dostunuzvirgul.gif sevgilinizvirgul.gif eşiniz ya da sebebini bilmediğiniz halde kendinizi yakın hissedip de sözcüksüz anlaştığınız birisi olmuştur.En azından tek bir kişi...

Artık geç bunlarıvirgul.gifben geçtimvirgul.gif acı çekmeyi de sevmeyi bildiğim kadar yaşayabilirimvirgul.gif sevdaları büyük olanların acıları da büyük olurvirgul.gif üzgün durma suçludavirgul.gif eğer geçmişte suçların varsa da hepsini unuttumvirgul.gif [SIZE=4]geçtim ben senden o yüzden yeniden başlamayacağımdan hataların da önemsiz.![/SIZE]

Anlatmak zor bunlarıvirgul.gif anlamayacağından korkumvirgul.gif hala seni sevdiğimi düşüneceğindenvirgul.gif korkma sonsuza kadar sürmeyecekvirgul.gif
[SIZE=4]hiç artmadı yıllardırvirgul.gif hep azaldıvirgul.gif [SIZE=5]bitti![/SIZE][/SIZE]

Korkmavirgul.gif seni artık
[SIZE=6]sevmiyorum....[/SIZE]
Korkmavirgul.gif seni artık
[SIZE=6]sevmiyorum....[/SIZE]

wuuu süperdi Big Grin
Big GrinBig Grin
Yüzünü buruşturma üzgünde durma!

Korkma da seni sonsuza kadar sevmeyeceğim...

[COLOR="Red"]
eheheh Smile aşkım sen korkmaya başla istersen çünkü seni sonsuza kadar seveceğim Big Grin[/COLOR]
hehe.. bu Güzeldi.. Big Grin Ama Korkmaz Bence.. Aksine Rahatlar ..
bilemicem artık korksun gerçi fazla rahatlaması da iyi değil Big Grin
Evet Orasida Öyle.. Orta Yeri Bulsun Ozaman Big Grin