:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Unuttum diyorsunda,deliler gibi özlüyorsun
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
sunshine_____by_salihguler.jpg

Günlerden bir gün..
Gecenin ıssız bi vaktinde cama yönelirsin..
Camın soğuklugunu bedeninde hissettiğin o an...Hiç özlemem dediğin insanı deliler gibi özlersin. Sonra düsünürsün; nerden aklıma geldi, zamansız diye.
Gelmiştir işte benliğine bi kere. Git desede benliğinden gitmez. Bagıra bagıra git demek istesende gitmez.
Kısık bi ses duyarsın.
’’Sende kaybettiğim şeyi almaya geldim’’ der.
İşte o anda onun kısık sesini bile özlemem desende deliler gibi özlersin..
Yanlızıkta, sıcak bir duygu gelir. bütün mevsimlerin aydınlık olu verir. Sen istemesende. özlemem dediğin bi insanı bir gün sana geldiğini sanar deliler gibi özlersin. Cokta unuttuğunu sanarsın. Artık ne sen ona , nede o sana aittir. Bunu bile bile, onun sıcacık kollarını buzz gibi olmus kollarını ısıtmasını istersin. Ama buzdagını ısıta bilecek bi mevsim olmadıgını bilirsin..
Sende kaybettiği seyi alır gider..
Kalpsiz kaldın be zavalı, bak gene kalpsiz kaldın be zavalı... Bak gene oyuna düstün be zavalı..
Hani unutmustun yürek, hani bi daha o kalpsize kalbini vermiyecektin be yürek..
Yazık sana bak gene basa döndün..Herkese coktan unuttum diyosunda her sabah kalktıgında unuttum dediğin insanı deliler gibi özlüyosun..
Yalancısın be yürek.. yalancı..
Kendine bu yalanı hiç söyliyemedin dimi. Şimdi aglama sus hani bana söz vermiştin yürek , bu sefer unutacaktın. Bak gene mevsimlerim karanlık oldu..
Unuttum diyosunda her sabah , unuttum dediğin insanı deliler gibi özlüyosun be yürek.

Pure_happiness_3_by_necromorphina.jpg
Herkesin unutamadığı insanlar var.. Unutmak istemediği, unutmakdan ödü koptuğu.. Dilerim bir gün sizde unutursunuz Wink
ay_naz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Herkesin unutamadığı insanlar var.. Unutmak istemediği, unutmakdan ödü koptuğu.. Dilerim bir gün sizde unutursunuz Wink
Dileğiniz için teşekkürler,sizinde unutmanız dileğiyle...unutmak sizce kolaymı...:nono:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Dileğiniz için teşekkürler,sizinde unutmanız dileğiyle...unutmak sizce kolaymı...:nono:

kesinlikle değil, öyle olsa yazılar hala özlenenlere ithaf edilmiş olmazdı Wink
ay_naz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
kesinlikle değil, öyle olsa yazılar hala özlenenlere ithaf edilmiş olmazdı Wink
Eeee bu da doğru,yine size katılıyorum,teşekkürler.:nod:
Smile teşekkür ederim