:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: AnlatamadiÄžim....
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ANLATAMADIÄžIM....
Evet sen....
Seni o kadar çok seviyorum ki...Anlatamam...Sana olan sevgimi anlatmaya kelimelerin gücü yetmez sığmazsın sen onlara...Zaten şu durumda acımı hafifleten tek şey sevgim evet benim sana olan sevgim belkide aşk...Ben hala ayakta durabiliyorsam içten gülebiliyorsam gözlerimin içi parlıyorsa eğervirgs.gif bunların hepsi senin sayende...Her ne kadar benim olmasanda iyiki varsın "Anlatamadığım"....

Bazen; bazen o kadar çok istiyorum ki yanımda olmanı gözlerinin içine bakmayı kokunu içime çekerek sana sımsıkı ama sımsıkı sarılmayı öyle çok istiyorum o güzel gözlerine bakarak "Seni Seviyorum" demeyi..Ama yapamam ki korkarım seni kaybetmekten dayanamam yokluğuna...Herşeye; herşeye dayanabilirim ama; ama birtanem senin yokluğuna dayanamam...

Ben inanmazdım imkansız aşklara meğer insan yaşamadan bilemiyormuş....İmkansızda olsan sende her ne kadar karşılığı olmasada ben seni gerçekten ama gerçekten çok "seviyorum".....
Bana yaşattığın tüm duygular için sana çok teşekkür ederim...."Anlatamadığım" şimdi anla olur mu? Ama affet; affet beni karşı koyamadım engel olamadım duygularıma...Affet "ANLATAMADIÄžIM"

Nasıl Uzaktaki Yıldız Parlak Gelir İnsana...
Uzakta Olduğun İçin Tutkunum Ben Sana...
Hani En Güzel Aşklar İmkansız Olandırya....
İmkansız Olduğun İçin "AŞIÄžIM" Ben "SANA".....!!