:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kes çığlıklarını yüreğim karanlıklar seni duyamaz…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kes çığlıklarını yüreğimvirgs.gif karanlıklar seni duyamaz…
Kes kivirgs.gif matemlerlevirgs.gif kederlerle örülmüş bir girdaba düşmüş omuzlarvirgs.gif seni taşıyamayacak
kadar yorgun… Geçmiş vakitlerin ruhunun ağırlığıyla zaten bitap düşmüş bu mahkumvirgs.gif ağaçkurtlarının yiyip bitirdiği gövdesiyle ümitsizlik okyanusunda zillet ve boyuneğiş
mücadelesine devam ediyor çünkü…

Sus iştevirgs.gif sus terennümlerinde aşkın yeri olmasınvirgs.gif acemaşiran nağmelerin derin sükuta bırakmasın yerini… Ey kalbim bana hatırlatmavirgs.gif kahkaha ve neşe sedalarınıvirgs.gif kaygılaravirgs.gif korkularavirgs.gif onulmaz bekleyişlerevirgs.gif kahredici ateşlere dönüştürme…

Yakma içimi ve sis bulutlarının içine defnetme hülyalarımı… İnceden inceye ‘gel’ diyen davetkar sesinin tınılarıyla bir ince gırnap gibi sarılma boğazıma… Pusu kurarak bed yüzlü çehrelerle çıkma karşımavirgs.gif fecir yüzlü sevdaların tuzağına düşürme beni…

Parmakuçlarında yanaşma yanımavirgs.gif nüfuz ederek melankolimevirgs.gif kapama gözkapaklarımı gizli parmaklarınla…
Susvirgs.gif sus kivirgs.gif dehşetli rüyaların esiri olmayayımvirgs.gif zan ve vehim peçesiyle sarmalanmış ruhumu bırakmayayım alışmadığı yerlere… O yerler kivirgs.gif vahaların serin ılgıtıylavirgs.gif gülşenlerin ıtırlanmış kokusuyla evli de olsa bir garip kalır burada…

Bırakvirgs.gif bırak kivirgs.gif ruhumun sabahı eceliyle yaşıt olsun..
Sus yüreğimvirgs.gif haykırmavirgs.gif cezbolma güzelliklere… Onlar kivirgs.gif gecenin medcezirine ibtila olurvirgs.gif ardından gidervirgs.gif sonra döner pervane olurlar ışığavirgs.gif yokoluşa…

Sen ey kalbimvirgs.gif idrakimin köşe bucağında suskunlaşmış bir düşünce olarak kal… Ebediyette ölümle hayatın zifafa girdiği gecelerin kanatlarına takılınca dalgalanma birdenbirevirgs.gif tutuşma…

Özgürlüğüme göz koymavirgs.gif koyu renkli sevdaların albenisine bahtsızca at sürmevirgs.gif ayartma hayallerimi ve sızlatma kıyımı bucağımı gözalıcı vaadlerle…

Yakarışlarvirgs.gif senin nidandır yüreğim… Kalk ve sakince yürü kalabalığın ardı sıra…

Heyhat yüreğimvirgs.gif dövünmelerim özlemlerini teskin etmiyorvirgs.gif gözyaşlarım susuzluğunu dindirmiyorvirgs.gif hüzünlerim depremlerini bitirmiyor ve görüyorum kivirgs.gif sahnesiz trajedim senin oyun hevesini alaşağı etmiyor.
Cemreler düşüyor sana güneş her uyandığındavirgs.gif gülümsediğinde… Umutların arkasına türkü yakıyorsun ve kutsal sevdalar ummanına yelken açmayı hayal ediyorvirgs.gif bekliyorsun. Gurbetleri gömüyor okyanuslaravirgs.gif sılayı düşlüyorsun..

Ve sen ey kalbim çığlıkların tükenmiyor bir türlüvirgs.gif sesleniyorvirgs.gif haykırıyorvirgs.gif bağırıyorvirgs.gif istiyorsun!

Git o haldevirgs.gif azad ettim seni… Müebbet sevdaların gamlı hazanına koş… Nisan ovalarının menekşe kokularına karış… Yokol sevda çimenlerinde..

Ve kalbimvirgs.gif ey kalbim… Değecekse eğer karanfillere git oraya… Kanlı tırnaklarınla kazı aşkını taşlara… Bir daha çıkmamacasınavirgs.gif ölesiye kazı onu…

Kazı ve haykır alemevirgs.gif “Devlerin aşkı büyük olur…