:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aldanırmış meğer insan yalan sözlere...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Aldanırmış meğer insan yalan sözlere.Hiç bitmez sandım aşkları.Ölümsüz sandım sevdaları masallardaki
qibi sandım sevmeleri.Hayatını masallarınvirgs.gifoyunlarınvirgs.gifherşeyin sonu olduğu qibi
aşklarında sonu varmış meğer!!ßitermiş birqün aşklar.Ne kadar sevsende boşmuş sevdalar.
ßaharı yaşamadan sonbaharıda yaşamakta varmış.ßu duyquları içimde beslememin sebebi ne?
Gözlerimde alevlenen yüreğime kor qibi düşen ateşin sebebi ne?Meğer aşkın son durağına qelmişiz.
Rüyaya dalmışım son durakta farkettim.Her ne kadar ihanetini kabullenmeyi qöze alsamda
Yüreğim izin vermiyor ne fayda.Ama sonunda qidiyorum işte anıları çiğneyerekvirgs.gifqözlerinden
sözlerinden uzaklaşıyorum.....

Dönmek istesem yüreğim izin vermiyorvirgs.gifsevmek istesem sen sevmezsin.Ayrılığınla birlikte çok şey değişti.
Yanlız sen değilvirgs.gifbende değiştim.Artık eğmeyeceğim boynumu yalan sevdalara.İnanmayacağım
Yalan qözlere.Ansızın aşk kapıma dayandığında qözlerimde iki damla yaş yüreğimde ise sürekli
kanayan yaralar bıraktı çünkü..Ayrılığınla birlikte çok şey öğrendim.
Ayrılıkta aşkın bir parçasıymış meğer!!!Seni sevmek bana çok şey kazandırdı.Unuttuğum şeyleri
hatırlattı...Umarım sende birqün sevmenin ne demek olduğunu anlarsın..

Zifiri karanlık qecelerinde ağlamanın ne demek olduğunu anlarsın.Unutmak istediklerini hatırlarsın ya hep..
hatırlamak istediklerini ise unutursun hani.
Sende bu ikisinin arasında kalacaksın birqün.

Ne beni unutabileceksin nede beni
HATIRLAYABİLECEKSİN!!!!!!
Umarım sende birqün sevmenin ne demek olduğunu anlarsın..
ve de çaresizliğimi....
çok anlamlı..ve bi okadarda manidar,Acemhe gibi olmasada yine de güzeldi,teşekkürler..:tape:
Fundam her zaman ki gibi süpersin teşakkürlerSmile
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Umarım sende birqün sevmenin ne demek olduğunu anlarsın..

ve de çaresizliğimi....
çok anlamlı..ve bi okadarda manidar,Acemhe gibi olmasada yine de güzeldi,teşekkürler..:tape:

bu yorumdan birşey anlamadım ..
M a S a L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fundam her zaman ki gibi süpersin teşakkürlerSmile

sağol ablacım
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu yorumdan birşey anlamadım ..
Biliyorsun, ben de anlamsızım...boşver.:loco:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Biliyorsun, ben de anlamsızım...boşver.:loco:

ya sanırım aptallık bende hiç bişey anlamıyorum senın söylediklerinden yaptıklarından ne bu ya sadece bu tarz konuşmalarla canımı acıtıyorsun, bu sana zvk mi veriyor anlamıyorum ki... neyim ben senın gözünde çok merak edıyorum!