:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mecnunum olmadi hic !..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Saatleri hayata kurulu bir genc kiz degilim ben
Yetismem gereken bir mutlulugum yok benim..
Huzunlerede gec kalinmaz nasil olsavirgs.gif ne zaman uyanirsam uyanayim vaktidir huzunlenmenin…
....

Gunaydin demeye aliskin biri degilim ben
Gunlerin aydin kismi ugramaz banavirgs.gif
Hep karanlyk mevsimlerde gecistiririm ben zamani..
Aksam ustlerinde aglarvirgs.gifseher vakitlerinde silerim gozyaslarimi…
.....

BEN..Pembelerle grilerivirgs.gifturkuazlarla kahverengileri kiyafetinde butunlestirenvirgs.gif hayatin butun canli renklerini bileklerine taki yapan bir zamane kizi degilim..

Ne giysem siyah gorecek kadar darginim aynalarla..
Ve yuregimdeki karasevda kiyafetime yakisan tek takimdir benim..
....

Veresiye alirim umutlari hayattanvirgs.gif
Son kullanma tarihi gecmis olur oysavirgs.gif yinede oderim borcumu en agitli hayalkirikliklariyla…

....
Mutlu biten romanlarin son cumlesinde sevinc gozyaslariyla tebessum eden esaskiz degilim ben..
Benvirgs.gif hayata dair kurulmus devrik cumlelerin gizli oznesiyim..
Simdiki zamanin omzuma yukledigi kahir yukunu tasiyorken gelecek zamanlarin kederli fiilerine surgun edilen bir gizli ozne..
....

Diline umut dolu sarkilar dolayipvirgs.gifsokaklarda kaygisiz adimlarla hayallerinin hizina yetismeye calisan bir genc kiz degilim ben..

Ben; sitemli gufteleri ezberinde tutabilenvirgs.gifhicaz bestelerin yamacinda bekleyenim..
Solyanima yigilip kalan kederin ve kaderin agirligindandir sokaklarda zoraki adimlar atisim..

son kurdugum hayalin cenazesinden geliyorum ..

...

Yanagindaki gamzeye Keremsi sevdalar sunulanvirgs.gifbir bakisina baharlar adanmis bir guzel degilim ben..
Ben; saclarinda sonbahar kokusu
ve gozlerinden zemheriler akanvirgs.giftalihindeki kara sevdanin yokuslarinda yorulup kalmis bir Leylayim..

[SIZE=5]Mecnunum olmadi hic !..
[/SIZE]