:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hayat Senin Romeo, Ama Artık Juliet Yok!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Gidişinin üstünden kaç çığlık geçtiği umurumda değil Nefes alıp vermediğini bilmiyorum şu an Morgda olabilirsinvirgs.gif ya da ruhu satılık herhangi bir kızın koynunda Ne fark eder? Bu kez senden değilvirgs.gif benden söz edeceğiz Bu kez oyunun kuralını değiştireceğiz

Burada işler biraz karışık Çözümlemem gereken bazı sorular Sanavirgs.gif banavirgs.gif hayata dair Artık senvirgs.gif ben ve biz’de dışarı çıkabilmek istiyorum çünkü Eğer şu anvirgs.gif tam olarak şu an ölürsemvirgs.gif cesedimi soru işaretlerim kaldırmasın istiyorum Kırdığım kalp sayısı yokluğunla doğru orantılı olarak artıyorsa ve yapıştıramayacaksam bir daha hiç birini gerivirgs.gif en azından sayıları artmasın istiyorum Dünyada seni en çok isteyen hatun olarakvirgs.gif bu dünyada en çok seni unutmayı istiyorum Duyuyorum güldüğünü Nasıl kahkaha attığını duyuyorum Ama olduğum yere çöküp ağlamayacağım bu defa

Çünkü ağladığımda sarılabileceğim birilerinin olduğunu biliyorum artık

Kimseye güvenmiyorum belkivirgs.gif ama en az güvensizlik duyduğum adamlardan biri sayesinde hiçbir işe yaramayacak bu satırları yazıyorum Hiçbir zaman okumayacak olman bir şeyi değiştirmez Nasıl ki hiçbir zaman sevmemiş olmanvirgs.gif sevgimi değiştirmedi İçimdeki hisleri gömmemin tek sebebivirgs.gif seninle nefes alamıyor olmam Sensiz nefes alabileceğimi sanıyorum sadece Eğer başaramazsamvirgs.gif küreği kendi ellerimle uzatacağım sana Kendi ellerinle göm katline göz yumduğun bedenimi diye Eğer başarırsamvirgs.gif ardıma dönüp haline gülmeyeceğim bile

Çünkü eğer başarırsamvirgs.gif adının hiçbir harfi yaklaşamayacak o günden sonra kaderime

Tek başıma savaşmıyorum Arkamda bir kovboy var O ve benvirgs.gif onun bir kovboy olduğuna inandığımız sürece dünyanın en güçlü kovboyu olmaya aday Karşımda senvirgs.gif sağımda solumda görünmez bir ordu Arkamda beyazı gözümü alanvirgs.gif karanlığı kanıma karışan bir adam
Eğer düşersemvirgs.gif o tutacak

Bazı insanlar kahkaha atarken gözlerimin kısılmasınıvirgs.gif ağladıkça gözlerimin kızarmasına tercih ediyorlar Bazı insanlar gülümseyişimin renginivirgs.gif gözyaşımın tadından daha çok seviyorlar Öyleyse devam etsin “Sükût” çalmayavirgs.gif belki bir gece olsun rahat uyurum Hüzünden daha çok yakışan şeyler de varmış bir kadınavirgs.gif son zamanlarda ruhumun nefes almasını sağlayanlar öyle diyorlar Senvirgs.gif onların kim olduğunu asla bilemeyeceksin Çünkü sen bittiğindevirgs.gif ben hayatımı onlarla paylaşıyor olacağım

Göremeyeceksin

Son ziyaretimde gözüme takıldıvirgs.gif odanın duvarına kocaman bir soru işareti çizmişsin Son geldiğimde aklıma takıldıvirgs.gif nasıl da fark edememişimvirgs.gif sen beni hiçbir zaman sevmemişsin Son günlerde kalbime kazındıvirgs.gif ben seni değil birilerini sevebilmeyi istemişim onca zamandır

Kovboylar siyah giyermişvirgs.gif hatunları gök rengi Yeni öğrendim Matem rengi değilvirgs.gif güneş rengiymiş bana en çok yakışan Ondan öğrendim Beyaz giysem ne fark eder siyahımdan soyunupvirgs.gif ölüler de beyaz giyer Oysa ovirgs.gif ölümüme karşı çıkıyor Gariptirvirgs.gif o beni yaşatmayı benim istediğimden daha çok istiyor Hiçbir zaman kendim için yaşayamadım bu hayatı Uğruna yaşadıklarımsa hep bana ölümü layık gördüler

Oysa bu defavirgs.gif beni isteyen biri için savaşmak istiyorum Bu defa en azından onun için denemek istiyorum

Okunmayacak bir mektup içinvirgs.gif haddinden fazla kelime öldürdüm belki Son satırları kazırken tırnaklarımlavirgs.gif şarkılar pansuman yapıyor yaralarıma Yine devirgs.gif tekrar düşecekvirgs.gif daha çok kanayacak olsam bile tekrar deneyeceğim şimdi

Mutlu kal demeyeceğimvirgs.gif hayat senin İlgilenmiyorum Dediğim gibivirgs.gif şimdi senin adının üzerini çiziyorum Söyleyeceklerim bitti Gidiyorum Masalım isevirgs.gif hiç başlamamıştı zaten Şimdi görebiliyorum…

Bundan böyle senin gibilere karnım tok

Hayat Senin Romeo, Ama Artık Juliet Yok!!

Alıntı:[i][SIZE=4]Bundan böyle senin gibilere karnım tok

Hayat Senin Romeo, Ama Artık Juliet Yok!!
[/SIZE][/i]

Başka ne denilebilir ki ..(:

Teşekkürler acemhem