:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yastıklarda Kuruttuğum Gözyaşımsın "SeN" ..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
kopyasforeverfriends4ju4gn5rl.jpg
Yıldızlardı senin yüreğinvirgs.gifbu yüzden gökyüzüne bakardım hep küçükken..

Sebebini bilmediğim bir [SIZE=6]huzurduvirgs.gif geceleri ay ışığında yıldızları izlemekvirgs.gif orada beni çeken birşeyler vardıvirgs.gif sessizvirgs.gif gizemli ve de muamma.. [/SIZE]
Renkleri arıyordum gökyüzündevirgs.gif maviyivirgs.gif kırmızıyıvirgs.gif pembedeki griyivirgs.gif siyaha tutsak yeşilivirgs.gif sonra gözlerin geliyor aklıma..

Duruyorum!.. Boğazıma bir şeyler düğümleniyor..

Sana dair binlerce söz geliyor aklımavirgs.gif sonra sevmeye dair söylenmiş tüm sözleri söylemekvirgs.gif dünyaya haykırmak istiyorumvirgs.gif ama gülümsüyorum usulca..

Bu neye yarayacaktı ki? Sevmeye dair yazılmış ve söylenmiş tüm sözleri söylesemde içimdeki bu seni anlatamazdı ki onlar..

Yaşamak lazımdı seni anlamak içinvirgs.gif çünkü sen sadece [SIZE=6]anlamdın.. [/SIZE]

Geceleri gökyüzüne baktığımdavirgs.gif aklıma düşen ve aklıma nakş olmuş bir anlamdın sen bana..

Anlayıpta anlatamadığım bir anlamvirgs.gif yan yana koyduğumda her şeyi anlamsızlaştıran bir anlamdınvirgs.gif Senden daha anlamlısı varmıydı acaba..?
Daha sıcak bir dokunuş..?
Daha sıcak bir öpücük..?
Daha içten bir sarılma..?
Daha içten bir şevkat..?
Ve senden daha derin bakabilecek bir göz varmıydı.. ?

Şimdi gecenin koynundayımvirgs.gif hayalinle sevişiyorumvirgs.gif yalnızlığımda yastığıma sokuluyorum sen diyevirgs.gif onunla dertleşiyorum her gece..

Ve ben şimdiler de onun koynunda ağlıyorumvirgs.gif yalnız ve kimsesiz bir çocuk gibi..

Senden öncede vardı yaşamvirgs.gif ama sensiz yaşamak yaşamdan ayrı kalmak gibi bir şeyvirgs.gif nefesimin yetmediğinivirgs.gif sözlerimin hep yarım hep yetersiz ve anlamsız kaldığını yakalarken buluyorum kendimi..

Aynalarda arıyorum senin dokunduğun benivirgs.gif aynalarda arıyorum tenimdeki izlerinivirgs.gif aynalarda arıyorum kaybettiğimi!..

Sen hep benimdinvirgs.gif öyle demiştinvirgs.gif kalacak ve sonum olacaktın hani?..

Sen Başkalarına Benzeme Sakınvirgs.gif Olur mu?..

Demiştin hani?..

Benzemedim iştevirgs.gif ben hala aynıyım kivirgs.gif hangi göze baksam uçsuz bucaksız bir kabusta buluyorum kendimivirgs.gif sonra uyanıyorum bu kabustan karşımdaki gözlerin senin olmadığını anlıyorum..

Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum..

YASTIKLARDA KURUTTUÄžUM GÖZYAŞIMSINvirgs.gif "SeN" ..