:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: DuamsıN...DuaLarımsıN..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
24781430ve7.jpg

DuamsıN...DuaLarımsıN..

Yar..!
Koyuvirgs.gif Karavirgs.gif Kapkara Bir Gecenin İçinden UsuLca Yüreğimden Sızdırdığım Bir Kaç Soğuk CümLem Var.. BiLiyorum Hissediyorsunvirgs.gif BiLiyorum Ben İçimden Sessizce Söylerken Sen Beni Hep Duyuyorsun...
Ben Artık YaLnız ELLerimi Açtığımda GeLiyorum Senin Yanınavirgs.gif Sessizce Giriyorum Ruhunavirgs.gif Yavaşça SokuLuyorum Ve DuaLarımın En GüzeLiyLe Senin İçin SakLadığım Busemi Konduruyorum Biraz Utangaç Bir EdayLa Yanağına..
BiLiyorum Hissediyorsunvirgs.gif Çünkü O An Yüreğine Dokunuyorum Sıcacık OLuyorvirgs.gif KaLp AtışLarın HızLanıyorvirgs.gif Ve BiLiyorum Ki Sende O Anda UsuLca Beni Öpüyorsun...

Her Lahza ELLerimi Açtığımda Ve "O"na Yüreğimi SaLdığımda Gideceği Tek Kapıdan Seni Umud Ediyor BiLiyorsun DeğiLmi Yar..?
Rabbimden Bir Seni DiLiyor...

Ben Sana Ne Kadar ALışmışım Ey Herşeyimi Adadığımvirgs.gif Canvirgs.gif Cananvirgs.gif Can Parçamvirgs.gif Diğer Yarım... Meğer BenLiğimi Ne Kadar Sana Kaptırmışım...
Evet Herşeysin Senvirgs.gif Senin Adın Herşey...

Benim Herşeyimsin Sadece...

Sen Hem Hüznümsünvirgs.gif Hem Hüznüme Güneş Açtıran Baharımvirgs.gif Hem GözyaşLarımsınvirgs.gif Hemde DuaLarım.. Hem Derdimsinvirgs.gif Hemde En GüzeL Dermanım... Sen Bensinvirgs.gif Bende Sende Yaşayan Bir Sevdayım...
Sen Candaki Canımsınvirgs.gif Cantanemvirgs.gif Goncamsın...
Duamsınvirgs.gif DuaLarımsınvirgs.gif Hep DuaLarımdasın..

Şimdi MeLtemine Naz yaptığım GeceLerin Tek Çaresisin.. DinLediğim Tüm ŞarkıLarvirgs.gif Yazdığım Tüm ŞiirLersin.. Sen Herşeysinvirgs.gif Herşeyimsinvirgs.gif Evet Duamsın Senvirgs.gif Bütün DuaLarımsın...
HatırLıyorsun DeğiLmi Yarvirgs.gif Hani Bana Sen ÜzüLürsen Ben Hissederim Demiştinvirgs.gif Hani Cennetteki Tuğba Ağacını AnLatmıştın.. Hissediyorum HatırLıyorsunvirgs.gif BiLiyorum Hiç Unutmadın Ki...
İşte Şimdi Bende O Tuğba Ağacının Bütün YaprakLarıyım Ve Hep Senin Yanındayım... Beni Düşündüğün Zaman HissedebiLiyorum...

Ey Gece YükLediğim Yar... Sanmaki Unuttum Senivirgs.gif Sanmaki Yitip Giden Zamana YeniLdiğimden Bu SuskunLuğum Sanmaki Başka LimanLarda Başka KoyLarda Demir Attı Garip Yüreğim...
Ey Yar..! BiLiyorsunvirgs.gif Hissediyorsun DeğiLmi ? Ben Şimdi Seni Hep DuaLarımLa Seviyorumvirgs.gif DuaLarımda İstiyorum... Sana DuaLarLa GeLiyorum...

Yar... BiLiyorsun DeğiLmivirgs.gif Tüm DuaLarda Sadece Seni İstiyorum...
Sen Benim DuaLarımda Tek YaLvardığımvirgs.gif Canandan Tek DiLeğimvirgs.gif Tek İsteğimsin... DuaLarda Doyumsuz Sevdiğimsinvirgs.gif Duamsınvirgs.gif DuaLarımsın....
Sen Benim Ona Adanmış En GüzeL Parçamvirgs.gif Sabrımvirgs.gif İmtihanımvirgs.gif Kazancım Ve DuaLarımda DöküLen GözyaşLarımsın...

Sen Benim DualarLa Kavuşacak oLduğum Bana YazıLmış Yazgıvirgs.gif Sen Kara KışLarda Yanan Ruhuma Baharsın..

Sen Duamsınvirgs.gif DuaLarımsınvirgs.gif Hep DuaLarımdasın...

Seni duaLarım gibi seviyorum...