:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ''GÜLÜM'' derdin de! GÜL sanırdım kendimi...,
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ask3kh9vo3hx9.gif

''GÜLÜM'' derdin de! GÜL sanırdım kendimi...

Ağlama! ‘’ GÜLÜM ‘’ağlama derdin bana virgs.gif
derdin ama en çok ta sen ağlattın benivirgs.gif
kıyamam derdin güzel gözlerinevirgs.gif
derdin de bende inanırdım gözlerimin güzelliğinevirgs.gif
bir başka bakardı gözlerim sen güzel deyincevirgs.gifgözlerine…
Sensiz yaşayamam derdin bana sarılıncavirgs.gif
bende bir başka sarılırdım inanırdımvirgs.gifbensiz olamayacağına
virgs.gifinanmak ne zor şimdi kollarının başkalarını sardığına…
Nasıl seveceğini bilirdin benivirgs.gifben söylemeden bilirdin neleri sevdiğimivirgs.gif
kızdığımda gülerdin hemenvirgs.giftürlü oyunlar yapardın beni güldürmek içinvirgs.gifbir dakika bile küsemezdim sanavirgs.gif
küs kalmayı bile beceremezdim yüzüne bakınca…
GÜL’ düm ben senin dilindevirgs.gifGÜL kokuyorum sanırdım’’ GÜLÜM’’ diyerek saçlarımı kokladığın da!

40bn2.gif

Yalnız benim için bak yeşil yeşil şarkısını söylerdin birkaç kadeh içtiğin de
Ben de yalnız sana bakardım hep yeşil yeşil gözlerimle…
Ağlamaları yakıştıramamıştın gözlerimevirgs.gifgülmemi isterdinvirgs.gif gülünce gözlerinin içi gülüyor derdinvirgs.gif

40bn2.gif

sonra ölmek istemezdinvirgs.gifölümden korkardınvirgs.gifölüp de seni bir
başkasına yar etmem der kızardın da! ben senden sonra kimseye GÜL demem derdinvirgs.gifben kimseye yar olmadımvirgs.gif senden başkasına GÜL olup kokmadım…
Sen başka bir yar buldun virgs.gifGÜL sanıp başka tenler kokladın.Ben sana hep inandım
Senden sonra kimseye yar olmadımvirgs.gifsenin sözlerin hep yalanmış çoktan anladımvirgs.gif sen söz verip hiçbir sözün eri olmadın virgs.gifdeğmezdi sana biliyorum virgs.gifben seni de ben gibi doğru sandım
Yanılmış olsam da! Merak etme yıkılmadım doğrular sarsılsa da yıkılmazmışvirgs.gifsen gittiğin de bunu çok iyi anladım ben yıkılmadım…

43jpgfk9.gif
Senden sonra kimseye yar olmadımvirgs.gifsenin sözlerin hep yalanmış çoktan anladımvirgs.gif sen söz verip hiçbir sözün eri olmadın virgs.gifdeğmezdi sana biliyorum virgs.gifben seni de ben gibi doğru sandım:tape2::confused:
gidemiyorum :noidea:
Big Grin