:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Beni Unutamazsın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
emo.gif

[SIZE=2]Beni unutamazsın bilirim, beni unutamazsın
Denizin durgunluğu, gözlerimi
Coşkunluğu, saçlarımı hatırlatır
Kulaklarını tırmalar sesim, hayatından silemezsin
Beni unutamazsın bilirim.
Parkın tozlu yollarında yalnız dolaşacaksın
Mutsuz gökyüzünde bir iki yıldız, ışık tutacak karanlığına
Delikanlının biri uzanacak ellerine ansızın
Çaresizliğine, yalnızlığına irkileceksin
Ve daha sonra tarakta kalan saçlardan anlayacaksın ihtiyarladığını
Dudaklarının pembeliği solacak
Cilâsı çıkmış bir mobilya gibi eskiyecek güzelliğin
Kahrolacaksın!
Ve bir gün gelip, beni anlayacaksın.
Oysa; vakit çoktan geçmiş olacak
Ama sen yine de sözlerime aldırma.
Gözlerin zamansız ıslanmasın.
Çünkü, artık çocuk değilsin
Güneşin nereden doğduğunu bilirsin
Başka bir İstanbul olmadığını bilirsin
Ve seni nasıl sevdiğimi bilirsin
Ama gitmek istiyorsan, yine de sen bilirsin

[/SIZE]
Ne açtığın boşlukları doldurabiliyorumvirgul.gifne de yaşayabiliyorum içinde.Gecenin segahını mesken edindi yüreğimvirgul.gifumut mahsulu saatler bana varmadan ölüyor.Bir kapsüle sığmayacak kadar çoğaldı içimde yaralarvirgul.gifyarım bardak uykuyla susturamıyorum kendimi.Dilime acımı bağlayıp haykırıyorumvirgul.gif acım dinmiyor.Haykırışlar yetse de kırılışları anlatmayavirgul.gifanlattığını dinletmeye yetmiyor.

Ruh esirvirgul.gifaşk dirivirgul.gifkalem küskün...
İz bırakmış gölgelerle yaşanmıyor aşk kavradım.

Kapatılmamış defterlerinin ağrısı volta atıyor şimdivirgul.giftitreyen kıyılarımda.Tanımadığım suretlerin hoyratlığını yudumluyorum avuçlarından...Eskitemediğin acılarına sattın sevgimi! Halbuki benvirgul.gif yüreğine baştan borçlu yazıldığımdan bihabervirgul.gif dünyaya sığdıramadığın ismini tek heceye sığdırmıştım.Yorgun düşmüş yüreğini dokunmadan tutmuşvirgul.gif"sus"olup sancılarındavirgul.gifsu olup akmıştım yeşertmeye çalıştığın ne varsa...Sen bütün sebepleri buruşturup savururken çöp kutularınavirgul.gifsonuçları birbirine geçirip yollar yaparken ayaklarınavirgul.gifben sadece kendime söylemişim anlıyorum.

Çok gördüm aslındavirgul.gif herhangi bir zamanın içinde kaybolanı ama görmedim kaybolduğu yerde bulunanı.Sen kendini hep yanlış yerde aradınvirgul.gifbulamadıkça vazgeçtin en insancıl yanlarından da...Anlık hazları diyarına hükümdar yaptınvirgul.gifkoynundan çıkaramadın tek duyumluk dokunmaları.

Anlamadın yâr hiç anlamadın ;
Başını kuma gömüp yaşanmaz hayat...

Sağlamvirgul.gifhatta sayısız köprü inşa etmek;köprülerde yaşamak hayatıvirgul.gif nehri akmaz kılmıyor.Örülen duvarların arkasından bakmak ya da hayatavirgul.giffırtınaları uzağına düşürmüyor.Kaçmak ise sadece çözümsüzlük zincirine bir halka daha ekliyor.Ve dayanılır kılmıyor yalancı söylemler acıları...

Emir verilmiyor durağan olmayana!
Acılar yüzleşme istiyor;
yüzleşme kendine dönüp bakmayı ve tam burada başlıyorvirgul.gif
aynalara yeminli dillerin firarı.

"Oysa firar katlanılır kılmaz efkârları ve üstünden
atlayarak aşılmaz hiç bir acı..."

Gün senin günündür artık...

Senvirgul.gifben ve gölgeler denklemine yenik düştü bir yanım.Harcanacak tek bir "gel"im bile kalmadı hiçlik sokaklarında kaybolmayı emir biçtiğin ömrüne.

Bir mucizeyi yok ettin...
Hadivirgul.gif alkışla kendini!

Bir korsan dağınıklığı şimdi bana kalan...Bakire bir yıldız bile kalmadı gök/yüzümde.Hergün biraz daha artan bedeli ödüyorumvirgul.gifbilmem kaç kursun eskiterek yüreğimde.Dirhem dirhem sonlanan çağvirgul.gif hatırlatıyor unuttuklarımı anımsıyorum mesela tüm acılar mutluluklardan doğardı.

Varlığın kaybolan bir günün içinde kalsa da ;kaybolan günün yamacından sessizliğe vuranlara atılan her okvirgul.gifgecemin karanlığında saklı. Geceyi kaybolan gün mü karartmıştı yoksa yıldızlar parlamak için geceyi karanlığa mı mecbur kılmıştı?

"Cevapsızlığın körüvirgul.gifsarfet sarfet söylenmeyenler varvirgul.gif
söylesem de duyuramadıklarım..."

Leş kokuyorsa dizelerim ;

Harcadıklarındanvirgul.gif
Harcattıklarındandırvirgul.gif
Bil !

Sevgi dediğin ;arsız duygulara kurban edilecek kadar ucuz değil.

Hâlâvirgul.gif
Seni yazıyorsa hâlâ
kalemim
Aldıklarınvirgul.gif
Verdiklerinvirgul.gif
ve
Senden değil...
"Kalemin itibarındandır"
Bil!
Hâlâvirgul.gif
Seni yazıyorsa hâlâ
kalemim
Aldıkların
virgul.gif
Verdiklerinvirgul.gif
ve
Senden değil...
"Kalemin itibarındandır"
Bil!

Kalemine sağlık.....
Eyvallah Smile
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eyvallah Smile
Pasaj sitem gibiydi,senin yazından alıntı,eyvallah benden olmalıydı,rollerimi değiştik...:nono:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pasaj sitem gibiydi,senin yazından alıntı,eyvallah benden olmalıydı,rollerimi değiştik...:nono:

:tape:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::tape:

:hail::$:hail: