:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: zarımı son defa senin için atıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[INDENT]senkazandinqf91jh8.jpg
[/INDENT][INDENT]
Zarımı Son Defa İçin Senin Atıyorum ..

Artık aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ölümsüzlüğüne inandırvirgul.gif korkulardanvirgul.gif şüphelerden kurtar. Hiç aldanmamışların o engin iç rahatlığına hasretim. Ayıklavirgul.gif arıt beni... Bütün insanlar aldanıyormuşvirgul.gif sürekli bir aldanmaymış yaşamak... Ne çıkar? Ben artık aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun için seni erişemeyeceğin bir yere çıkarmayacağımvirgul.gif olduğun gibi seviyorum seni. Olmanı istediğim gibi değil... Hiç olamayacağın gibi değil... Neredeysen orada dur... Nasılsan öyle kal...

Bütün mevsimleri bir gündevirgul.gif bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Yanımda olduğun zamanlar nasıl apaydınlık oluyorumvirgul.gif nasıl içim huzurla doluyorvirgul.gif görmüyor musun? Gözlerimin derinliğine bakma; başın dönmesin... Gelecek günleri düşünmevirgul.gif korkma büyük hazlar yaşamaktan. Erişemeyeceğin hiç bir mutluluk yok. "Yaşadım" diyemeyeceğin hiç bir günün olmayacak benimle...

Hiç aldatma benivirgul.gif hiç yalan söyleme... Bir gün aldatsan bile; aldandığımı senden öğrenmeliyim önce. O zaman ölsem de mutlu ölürümvirgul.gif inan... Biraz da olsa inanmış ölürüm...

Aldanmak...

En büyük yıkıntısı iç dünyamızın...

Aldanmak...

Ses veren üç telimizden birinin kopması...

Aldanmak...

O en son fakat en kesin kabullendiğimiz gerçek...

Sen hiç aldatma ne olur!..

Yıkılışım da sevgim kadar büyüktür benim. Bırakvirgul.gif kalbimden ses veren bütün teller ben yaşadıkça sana inanmayı söylesin. Sana kayıtsızvirgul.gif şartsız inanmak olsun; bütün kazancım yaşamaktan. O zaman her şeye katlanırım. Korkulardanvirgul.gif endişelerden uzakta her saniye yaşadığımı bilirim. Çaresizlikler beni korktumaz. Şu aşağılık dünyanın hiç bir acısı seni sevmeyi unutturamaz bana artık.

İnanmak; seni düşündükçe söylediğim bir sarkı olmalı dudaklarımda...

İnanmak; gökyüzünün en karanlık zamanında bile görebileceğim bir yıldız olmalı...
Dağlardanvirgul.gif denizlerden esen serin rüzgarlar gibivirgul.gif senden gelen bir şey olmalı inanmak. Kimi gün kalem olmalı parmaklarımdavirgul.gif kimi gün kulağımda musukivirgul.gif gözlerimde ışık olmalı. İçtiğim sudavirgul.gif yediğim ekmekte sana tüm inanmanın tadını duymalıyım. Her sabah ilk ışıkvirgul.gif sana inanarak yaşayacağım mutlu bir gün getirmeli bana. İşte o zaman yokluğuna bile dayanabilirimvirgul.gif özlemlerim daha derin bir anlam kazanır. Seni beklerken şüphelerin o kahredici zehiri ilevirgul.gif geciktiğin her saniye bir defa ölmem.

Artık aldınmak istemiyorum. Seni aldatmak zevkinden sonuna kadar mahrum edeceğim. Beni aldatmanın acısını davirgul.gif sevincini de hiç tattırmayacağım sana. Çünküvirgul.gif aldattığın zaman; yemin ediyorum yeryüzünde olmayacağım. İnanmışlığım ölüme kadar sürsünvirgul.gif bırak...

Zarımı son defa senin için atıyorum!..
[/INDENT]
4fe5s.png

e88gb5.png

zmz5p1.png

a178mh.png

157vjn.png

u4il0.png

2w4gscx.jpg

10z3jpz.jpg