:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sustuğum cümLe
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

Sessizliğimi sesinle süsle Ey Gece..
Sustuğum cümle Bir damla göz yaşı ol düŞ çehremden..!
Susuyor yerle gök arasındaki her şey
Konuşan çığılıdır sönmeyen yüreğimin
Çıldırıyor sabrımın sabredemeyen sabrı..!
Can çekişen kalbime bir Ah de yeter..!

Dursun zaman..! yeter aRtık..!

Bu benim bana yaptığımı görsün de dursuN..!

Bin çelişki içinde eritip de kalbimi alevden kaselerde ikram ederim ye'se.. Hayır.. Bu kadar yeter. Bu gelen Hak'tan değilki başa taç olsun. Benim bana yaptığımı görsün zaman..! Ve dursun artık virgul.gif ne olur dursun..

Sükuneti kim icat etti'? İlk susan Kim'? O'nu bulalım ve vuralım O'nu..

Her gece uykumu emanet ettiğim ayyaş vakilter. Gözlerim kapansalar uyuyamazlar virgul.gif açık kalsalar bakışlarımdan delinir tavan. Kendimi alamıyorum kendimin çelişkesinden..

Üzerime yürüyor sanki her şey. yerle gök arasında sıkışıp kalıyorum.
Bütün Şehirler ve Şiirler susuyor sonra. Çocuklar geçiyor bölük pörçük uykularımdan; bütün sevdiklerimi ve sevmekten kendimi men ettiklerimi bir defter üzerine çizip de karalamak yahut defteri yakmak ya da denize fırlatmak istiyorum. Nasılsa bunca kalabalığa rağmen yalnızım.. demekki yoklar..! Allah'ım gerçek mi bu'? Bu çıldırtan düŞünce kalbin cinnet anına mı has acep'?

Üşüyorum.. Sorularım Kar tanelerine tutunmuŞ virgul.gif beynimi kurşunlarcasına yağıyorlar geceme..! Hatta bu üşümek de deÄžilvirgul.gif
donuyorum. Kalemin yazmaktan korkan renginde buz kesiliyor bedenim..! Bütün Şiirlerim yanarken ben üşüyorum..!
Yenmem gerek kendimi..Düşmemeliyim derdimin sıyahına
küçücük küçücük dertler birleşmişler de beni yıkacaklarmış..!

İnanmam..!
Biz nener atlattık Kalbim Seninle..
Ne gözyaşlarını uğurladık. GüçLüyüm beN..!
Her şeyden öte ve her şeyden ziyade elimi uzattığım bir Rab var. Er yada geç O'na yönelişime ses vereceK.
Gözyaşımı dindirecek bir sevinç..
Evet OnunLa konuŞmaLıyımvirgul.gif
anlatmalıyım O'na içimi acıtan her şeyi ve nedenini bulamadığım bir türlü akıtamadığım ne kadar gözyaşı varsa anlatmalıyım..

Kalem hoşça kal..

Ben sana derdimi yazdım..! Lakin dinmedi içim..!
adını koyamadığım sızı dinmedi..!

Sessizliğim hala bende ve çığınlığım en derinimde..
Hoş gör beni.. ayazım ben işte böylevirgul.gif ellerim ceplerimde ve yüzümğ ıslatan yağmur. aklımda sormaktan korktuğum sorularımvirgul.gif içimde dinmeyen Fırtınam ve dilimde mayhoş bir şarkı sözleri.. biraz deliyim ben..
ve en ayazı haLa çocuğum..

Hoş gör beni ne olur.. aklım kalbimde ve kalbim yertsiz yurtsuz..

Hoş gör..!
Bozma çıldırtan sükunetimi..
Sabrıma sabredemeyen sabrımı koy heybene çekiL giiiiit..!

Alinti..