:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Selammm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Herkese mrb bende aranıza yeni geldim buranın yabancısıyım duuuguşum Wink inş beni buraya bağlıcak Smile) ben ayşe m.oldm şimdiden Smile:tey:
Hoşgeldin........
aşkımmmmm hoş geldinn mcxx bebem bnm Smile Kardeşlik :tolga::tolga:
Hoşgelebilmişen aybalam TongueBig Grin yaş 18 ismin kaç ? nerdensin okuyomusun kaça gidiyosun prensesmisiniz prensmisiniz Big Grin
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hoşgelebilmişen aybalam TongueBig Grin yaş 18 ismin kaç ? nerdensin okuyomusun kaça gidiyosun prensesmisiniz prensmisiniz Big Grin

hopssss Big Grin uzak dur ondan :pisik: :tey:
ismim ayşe yazmısştım sannki ((: ama nyse cinsim kız belirtiym Tongue askoooo hb senın olduğun yerde bnmde olmam lazım Diimi ama ;D
fııyyyt_fııyyyt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ismim ayşe yazmısştım sannki ((: ama nyse cinsim kız belirtiym Tongue askoooo hb senın olduğun yerde bnmde olmam lazım Diimi ama ;D

hobaa Big Grin canımsn nan uys hoşgeldn aramıza SmileSmile
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hobaa Big Grin canımsn nan uys hoşgeldn aramıza SmileSmile

Uyuss muyus onlar kakaaa şeler askıtom yaa yakısmıo sana mmm deett Smile)):yikildim:
fııyyyt_fııyyyt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Uyuss muyus onlar kakaaa şeler askıtom yaa yakısmıo sana mmm deett Smile)):yikildim:

hadi odan Big GrinBig Grin şeker fasüllyeee :tolga:
Hoşgeldin Smile
Sayfalar: 1 2