:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: nefret ettiğim kelime "ZAMAN"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sen ki;
Önce yüreğime cemre oLup düşen sonra kara kışLarı getiren..sen ki yakamoz oLupvirgul.gif karanLık ıssız geceLerde sahiLLere

ışık gönderen . . .

Doğaya nispet edercesinevirgul.gif sen ki nurdan bir ışıkvirgul.gif sen ki gökten bir yıLdırım… Düşten deLi gönLüme ...

Bu şehirvirgul.gif bu kaLdırımLarvirgul.gif bu gökyüzü seni hatırLatır. . . GüLLer senin kokunu verirvirgul.gif kuşLar adına türkü yakmışvirgul.gif ismini söyLer.
Her adım başı sen varsın
Meğer ne çok sevmişim seni. . .

Gök sana aşinavirgul.gif güLLer sana hayranvirgul.gif nehir ki sana susuz. . .Bense sana sevdaLı
Unuttum demek koLay ..Göz görür gönüLsevervirgul.gif diL unuttum dervirgul.gif der de ya yürek ? ? ?

Hayat buLduğum gözLerinde bir dahavirgul.gif bir daha öLmek için ara sıra oturduğum semte uğrarvirgul.gif gittiğin yerLerde ararım..kaLdırım taşLarındanvirgul.gif köşe başLarındaki LambaLardan sorarım seni… Bazen yaLnızLığımı gizLemek için kaLabaLık arasına karışırvirgul.gif bazen senLe beraber oLmak için kuytu bir köşevirgul.gif karanLık bir gece ararım.

Acıdır zaman…
Hazindirvirgul.gif hüzündür zaman…
GünLerim sayıLı. Her geçen gün eceL anına biraz daha yakLaşmaktayım...ÖLüm zamanını biLmekvirgul.gif öLüm anını bekLemek: ..SensizLiğe mahkûmLuk.
BiLiyor musun zaman öLümdür yar.

Ben ki her gün bir yaprak misaLi sararıp soLmaktayım. ..DaLından kopup rüzgârın akıbetiyLe savruLmaktan korkmaktayım..BiLiyor musun bu sevdanın sonu:

ya bir öLü ya da bir deLi

Hem sana hem de bu aska…