:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni SevdanLa BekLerken Ölmek Onurdur Sevdiğim..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Umudun bittigi acıların başladıgı ve mutlulugun taş kesildigi yer.
Kalbin.
Gönlümün sürgünü . Hayatta ki tek hedefim ve hazanım ne olursa olsun genede içinde azda olsa sevme ihtimalinin oldugu yer.
Kalbin.
Kalbin arabesk yaşayan varoş hayatı sokaklarda. Bir insanın koskoca dünyanın iki kelimeyle yok edebilen bir cani. Sonu bilmeyen sınır tanımayan seri katil kalbin. Bana karşı öfke üreten kızılcık şerbetini kan eyleyen . Acımasız büyük koskoca ulaşılmaz etegine el sürülmez tarafımdan . Kalbin bana en büyük zulüm eden en büyük zalimim.

Ama sen benim ülkemsin benim .
Sılam ...

Yaşama sebebim yüzünün hayalidir ki ayakta tutan beni. Sende biliyosun ne senle nede sensiz . Biliyorsun mutlu etmek ettikçe mutlu olmakhedefim. Sen erciyeste erimeyen kar ben izmirde yaz akşamları esen meltemim.
Sen sebeb-i ömrüm.
Herşeyim.

Seni sevmek boyun borcu ödemeye çalışıyorum hakkıyla beklemek sorun degil ama keşke gelecegini bilsem daha bi şevkle beklerdim daha bi güzel gelirdi kötülükler çok daha hoş dururdu anlımdaki ismin ve yıldızlar çakılırdı senle dolup taşan hayallerime .
Sen degersin beklemeye sevmeye ölmeye .
senin sevdanla beklerken ölmek onurdur sevdigim
Sılam ...
Sen sebeb-i ömrüm.
Herşeyim.
Öyle sihirli cümlelerki,bu cümleler için neler verilmezki..
sen bitanesin duygu meleği canım arkadaşım.
:kiyamam:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sılam ...
Sen sebeb-i ömrüm.
Herşeyim.
Öyle sihirli cümlelerki,bu cümleler için neler verilmezki..
sen bitanesin duygu meleği canım arkadaşım.

:kiyamam:

teşekkür ederim Wink