:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Onu Cok Sevİyorum Ben...:(
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Günler geciyor hic aldırmadan bana. Her gecen saniye acı veriyor sadece bana. Ne gecem ne gündüzüm tat veriyor bana.
Onu seviyorum ben *
Omuzlarımda bir yükvirgul.gifkalbimde dern bir sızıyla devam etmemi istiyor hayat.

Kolay mı sanki ? Her dakika her saniye bu acıyı hisstmek ve yaşamak ?

Ve söyle bana kolay mı sensizlik? Senin nefesini hisstmeden acılarla baş etmekvirgul.gifsen olmadan yola devam etmek..

Bilmezdim aşkıvirgul.gifsevgiyi. Bu kadar kuvvetlivirgul.gifacı veren birşey oldugunu. Hafife aldım belki de. Dalga gecer gibivirgul.gifalay eder gbi aşkla.. Ben kimdim ki kafa tuttum aşka ? Onu yoksaydım. Kimi kandırıyordum ben Allah askına.. Niye kacıyordum gercekten ? Biliyordum gercegin canımı acıttıgını..

İşin aslı ne biliyor msun -sevgilim- ? Ben korkmadım canımın yanmasındanvirgul.gifben korkmadım aglamaktanvirgul.gif ben korkmadım ölmekten.. Ama ben korktum sensizliktenvirgul.gifben korktum ayrılıktan...

Gecen gün sana ait kücük birşey cıktı karsıma. Bir tokat gibi indi suratıma ! Bi daha yasamayacaktım ben bunu bir baskasıyla ! Bi daha ölesiye sevemeycektim ben böyle..

Seni özledigimi anladım ben -o an- Kokunuvirgul.gifellerinivirgul.gifnefesinivirgul.gifherseyini sana ait ne varsa deli gibi özlemiştim..

Çıldırdımvirgul.gifölmek istedim ! Sensiz bir dakika bile yasamak istemedim ama OLMADI..

Askımlavirgul.gifsevgimlevirgul.gifözlemimle kaldım ben yarı yolda.. Sonra cıktım balkona seni hissettim içimde..
Seninle aynı sehirde olmanın tadını cıkardım..
Bir damla yas aktı gözümden sessizce..
Usulca bir sey fısıldadı sonra gökyüzüne..

"ONU SEVİYORUM BEN.."
Nerdende girip baktım.. Özledim, seni seviyorum yazan bişeyler gördüğüm zaman hemen etkileniyorum.

Yüreğine sağlık =))
Bende ÖyleSmile