:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: böyLe qidiLir..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[INDENT]sen.. dOgum günü öncesi hüZünLü güzeL..
böyLe qidiLir.. eLma bahceLerindE unuttugun kaLbine eSsin diye saBah yeLivirgul.gif
yumuyorum gözLerimi rüyana..
[/INDENT]askfc7go3.jpg

yagmurdu kiremitLeri bu kadar güzeL bir kırmızıya bOyayan..
beLki dEvirgul.gif yıLın sOn yagmuruydu..
agacLar ye$iLinevirgul.gif aSfaLt ı$ıLtıLı siyahınavirgul.gif arabaLar kendi renkLerine ve enderdir ki a$ıkLar romantizmLerine kavu$uyorLar..
ama hic birinin kavu$masıvirgul.gif senin hüZnüne kavu$man kadar ürkütmüyor sOkakLarı..
sOkak köpekLeri biLe agLıyor bu vakitLere..
sen.. iSkeleden uZakLardaki gemiLeri izLerkenvirgul.gif kaLbindEki izLeri deniz suyuyLa temizLerken..
bu sırada akan gözya$Larını denize emanet ederkenvirgul.gif bana bir kumsaL bOyu ayak izin kaLıyor iLk tanı$tıgımız gün giBi..
kaLbimdEki izLer kadar derin oLmayan ama seni buLmama yetecek kadar daLgaLarLa sava$an ayak izLerinvirgul.gif
$imdi.. ´böyLe gidiLir´ ba$LıkLı bir $iirin tek ve uZun satırı giBi yazıLıyor sahiLe..
iLk defavirgul.gif kumsaLLardan nefret ettim sayendE..
meLodik bir mırıLdanı$ titriyor sigara kOkan nefesindE.. rüzgarı biLe baStırıyorsun.. inan banavirgul.gif buradan duyabiLiyorum..
hangi ninni iLe yatırıyorsun dü$Lerini sOnsuzLugavirgul.gif ne zaman ba$Ladın Lodos iLe sırda$Lıga..
naSıL aLı$acak bu sOkakLar yürekLerimizdEki bo$Luga.. veya bütün bunLarı neden haLa merak ediyorum..
biLmiyorum..
yıLdızLar biLe bu ak$amvirgul.gif senden daha yakınLar bana..
yinedE senin bıraktıgın o küCük nOt daha bir titretiyor iCimi $u yıLdızLar kOnusunda..
´dü$Lerimvirgul.gif yıLdızLardan biLe daha uZaktıLar.. madem sen yOksun artıkvirgul.gif bendE dü$Lerimin yanına gidiyorum..
ikimize dEvirgul.gif güLe güLe..´
yagmur damLaLarı biLe dü$me kOnusunda sakin davranıyorLar artık..
artık göLgenvirgul.gif kıyıdan cOk denize taraf sarkmakta..
naSıL oLuyorda $u küCük iskeLevirgul.gif apartman catıLrı kadar yüksek geLiyor gözüme..
ayakLarını saLLıyorsun en uCunda..
ko$samvirgul.gif yeti$irim beLki..
ama hepimizvirgul.gif hatta kumsaL biLe.. ko$mayacagımı biLiyoruz..
sırf bu yüZdenvirgul.gif ne uZak ne yakınvirgul.gif ne aCık ne kıyıvirgul.gif ne derin ne aLcak..
öyLe ortanca bir yerden döndüm hayata sırtımı..
ve i$te.. ayaga kaLkıyorsun.. geLmesem dE yanınavirgul.gif gecmesem dE ´böyLe gidiLir´ ba$LıkLı $iirin üZerinden bir kumsaL bOyuvirgul.gif
bagırıyorum bütün hayvansaL ic güdüLerimLe..
duyanLarın ne kadarda caresiz haLdE kaLdıgımı dü$ünecegi bir cıgLık tOnuyLa.. ´ama su sOgukvirgul.gif ü$üyeceksin..´
bir martı $a$kınLıktan avını kacırıyor.. kayaLıkLar biLe anLayamıyor.. dönüpvirgul.gif söyLedikLerime bakıyor..
rüzgarvirgul.gif uSuL uSuL aLıp dudakLarımdan keLimeLerivirgul.gif senin yamacına eSiyor..
sesimden tanıyorsun beni.. söyLedikLerimden tanıyorsun..
dönüp bana baktıgın ancavirgul.gif iSkeLeden kumsaLın öte uCuna kadar zaman geCmek kOnusunda mıZıkcıLık yapıyor..
dudakLarın kıpırdıyor.. duyamıyorum..
bugün rüzgar tersten eSiyor.. iLk defa ben seni anLayamıyorum..
zamanvirgul.gif agır agır ikna oLuyor..
damLaLarvirgul.gif ama bu sefer gözya$ı kadar tuzLuLar.. ve yukardan dü$müyorLar..
kim biLir.. beLkidE akıtıp denize emanet ettikLerindir bu arkandan sıcrayanLar..
yürümeye ba$Lıyorum..
öyLe yava$ ki.. tıpkıvirgul.gif bana ögrettigin giBi..
hic bir yerden geLipvirgul.gif hic bir yere gider giBi..
derkenvirgul.gif sırda$ın Lodos eSiyor kuLagıma.. ´aLı$tım ben..´
eSki bir sırrın mı.. sOn faSıLtın mı.. biLemiyorum.. [INDENT]kaLbime zuLmünü saLıp giden sevgiLi..
yaktıkLarının küLLeri huZurLa savruLdu rüzgara..
rahat uyu..

[/INDENT]