:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bir Erkeğin GözyaşLarı ~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Zordur ..
Bir Erkeğin GözyaşLarı ~ Bir erkeğin gözyaşLarını görmek ..
biLirsiniz işte .. gurur yaparLar virgul.gif sakLarLar hep virgul.gif içLerine atarLar ..
Anlasanızda gözLerine baktığınızda buğuLu gözLerinden virgul.gif söyLemezLer .. söyLeyemezLer gerçeği ..
diLLeri LaL kesiLir sanki bir anda virgul.gif konuşmazLar virgul.gif konuşamazLar ..
bazen virgul.gif `` seni seviyorum ´´ dersiniz ..
bende virgul.gif der ve geçer .. tek bir keLime daha çıkmaz dudakLarından ..
gözLeri anLatır oysa ki .. “ bende virgul.gif bende seni seviyorum virgul.gif seviyorum işte ” dercesine ..
ama engeLdir gururLarı virgul.gif engeL . ! KeLepçeLer diLLerini virgul.gif yürekLerine gömerLer aşkLarını ..
Kimisinin yaLandır gözLeride sözLeride .. Sakız etmişLerdir .. ağzLarına iki keLime ..
geLene gidene söyLerLer .. herkese aynı paLavra ..
inandırıcı oLdukLarını zannederLer çoğu kez ..
Oysaki budur en büyük yanıLgıLarı .. Beklide en büyük hataLarı ..
Bazen tanık olursunuz .. gözLerdeki yaLanLara virgul.gif biLirsiniz yaLan oLduğunu .. ama inanmak istersiniz .. inanmak virgul.gif güvenmek .. sevmek onu ..
Bazen güvenip inanırsınızda .. Sukut-u hayaL`dir böyLe sevdaLarın sonu ..
Siz onun için canınızı vermeye rağzıyken .. o kimbiLir kimLerLe ..
Ve bazen .. gerçek aşkı buLursunuz .. o yaLan sandığınız gözLerde .. kendinizi buLursunuz .. sahte sandığınız sözLerde ..
Eğer ki virgul.gif gerçek aşkı buLduysanız o gözLerde .. o gözLeri yürek biLin .. sizin yüreğinizmiş gibi en Derin`de hissedin ..
O insan sizin için gözünü kırpmadan verir canını .. bunu her zaman biLin ..
kuLak verin bu sözLerime .. inanmasanızda deneyin .. !
bir erkek perdelerini kaLdırıp gerçek kişiLiğini size rahatLıkLa açabiLiyorsa ..
anLatabiLiyorsa akLından geçeni virgul.gif kaLpte hissediLeni .. gerektiğinde döküyorsa gözyaşLarını aşkı üzerine ..
O sizin Gerçek aşkınız virgul.gif gerçek seveniniz ..
korkmayın sevmekten o masum yüreği ..
o asLında benLiğinizin ta kendisidir ..
biLmezsiniz beLki ama .. o asLında siz`dir