:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Nihat ALAN tüketiciyi uyardı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sorgun Sarraflar Derneği Başkanı Nihat Alan tüketiciyi uyardı
Sorgunlu hemşerilerimizin dikkatine !!
Bir gazetemizin yayınladığı bir haberde Sorgunda bulunan bir sarrafın "Sorgunda faaliyet gösteren 20 sarraf olduğunu, sarraflara toptan altını ben veriyorum" haberini okudum. Gerek bu beyanın asılsız olduğu gerekse bilinçsiz , araştırmaya dayanmadan yazıldığını esefle okudum. Sorgun Sarraflar Derneği Başkanı olarak defalarca beyanlarımızda Sorgun ilçesinde 30 tane sarraf olduğunu ve bunların hepsininde Sorgun Sarraflar Derneğine üye olduğunu belirtmişizdir. Bundan sonraki yazılacak haberlerde haberin gerçek kaynağı olan ve en dürüst haberi verecek olan derneğimizden bilgi almaları daha uygun olacaktır. Biz dernek olarak hem üyelerimizin hemde halkımızın çıkarlarını gözeterek fiyat listelerini hazırlamaktayız. İlçemizde derneğimiz denetimi olmadan altın ve takı satışı yapılamaz. Sorgundaki sarraflar, arkadaşlarımız derneğimizin çıkarmış olduğu fiyat listesine uyarak satış yapar.Vatandaşımız aldığı maldan gerek ayar gerek fiyat konusunda şüphe duyuyorsa hiç çekinmeden bize uğrayarak endişesi , eğer varsa mağduriyeti giderilir. Derneğin belirlediği fiyatların altında satılan takıdan herkesin şüphe etmesi gerekir . Bununla birlikte çeşitli bahaneler altında derneğin garantisi dışında düşük fiyatla altın satan şahıslardan şüphe edilmesi ve bunu derneğimize şikayet edilmesi halkımızın menfaatinedir.