:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: T.C. Kimlik Numarasının son rakamına göre kişiliğiniz?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Artık T.C Kimlik Numaranızın son rakamlarıyla kişilik belirlenmesi yapılıyor...

son rakamı 0 olanlar: bunlar bi envi bişiye benzerler...ama iyilikleri mükemmeldir!!!

son rakamı 1 olanlar: bunlar süper ötesi kişilikte insanlardır arkadaşlık kurulabilirler herkesi dinlerler

son rakamı 2 olanlar: acayip güleç,sempatik,inatçı,komedi ustası.binevi kova burcunun özelliklerini taşımaktalar ama bazende sessizliği sakinliği tutabiliyor

son rakamı 3 olanlar: sakın ha bunlara bulşmayın he!
çünkü altından kalkamazsınız acayip ötesi fevkaladenin fevkinde davranışlarını anlaşılmaz..

son rakamı 4 olanlar: piskopat olabilirler....dedikleri dedik...herşeye rağmen arklarını dinlemeyip onları üzen ama sonradan pişman olan bi tipteler...özür dilemeyi bilirler

son rakamı 6 olanlar: sevecen,sempatikk, cesaretli, ciddi ,,,acayip tiptelerdir...haksızlığa gelemezler...herşeyini kendileri hallederler...

son rakamı 5 olanlar: ya ben bunlara dicek bişi bulamıyorum ya...çokk acayip ötesi tarzları olanlardır bunlar...süper kişilkler içerisinde olabilmekteler:

Son rakamı 7 olanlar: bunlara sözz yok!!! aklı başında ağır başlı hoşlardır...

son rakamı 8 olanlar: delikanlı bunlara denirr beee!

son rakamı 9 olanlar: bunlar böyle ağlayan zırlayan çokk acayip alıngandırlar...
TC kimlik numaralarının son rakkamları çift sayıdır Smile
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TC kimlik numaralarının son rakkamları çift sayıdır Smile

Smile ben çiftin sağındakınden bahsediyorum Tongue
feci koptum Big GrinBig Grin
Son rakamı 7 olanlar: bunlara sözz yok!!! aklı başında ağır başlı hoşlardır...
Big Grin iimiş Big Grin
son rakamı 2 olanlar: acayip güleç,sempatik,inatçı,komedi ustası.binevi kova burcunun özelliklerini taşımaktalar ama bazende sessizliği sakinliği tutabiliyor

aynısı ßen Big Grin saoL cnm benimSmile