:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yeter ki "gel"
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2

Nefesindeki huzuru, sessizce bana yaklaşan adımlarınla bana gelmeni özledim. İster sus pus gel, istersen gürültüyle yeri inleterek gel, yeter ki gel…

Gönlümde kocaman bir özlem oldun. Çaresizce beklenensin. Aniden çık karşıma sana biriktirdiğim hasretimle bir kucak aşkla sarılayım sana. Satırlarıma sakladığım hüznümü al benden. Kaybetmeyi kabullenmiş ümitlerimi yeniden gerçekleştirecek gücü ver. Sensiz olma umudunu kopar senin olmak için can atan şu kalbimden… Onlar yerine sadece kendini bırak;
Acısıyla…
Tatlısıyla…
Üzüntüsüyle…
Mutluluğuyla…
Gözyaşıyla…
Tebessümüyle…
Kahkahasıyla…

Gel, yeter ki gel; sadece senin olayım…

Gel, gözlerim her yerde seni aramasın…
Sende açayım gözlerimi…
Seninle başlayayım her güne…

Gel, hayatımın bir manası olsun…

Gel, nefes alışımın bir nedeni olsun…

Gel, “biz” hayatı doyasıya yaşayalım…
Nerdeysen, kimdeysen, nereden izliyorsan bekleme “gel” artık…

Seni bekliyorum…
Ya da nerede olduğunu söyle ben gelirim…
Yeter ki gel…
Yeter ki yanı başımda ol…
Çünkü; seni çok özledim…

Bu bekleyiş, bu sözler, bu dilekler, bu özlemler sanadır “yar!”
Seni istiyorum…

İçinde sen olan “başka bedenlere bürünmüş senin” ellerindeki sıcaklığı ellerimde hissetmek istiyorum… Seni her an benimle bir olup taşımasını istiyorum. Seninle bir olacak yüreklerimizdeki yangını, toz pembe hayallerimizi ve daha yazılmamış nice düşleri yaşamak istiyorum
Sadece seni istiyorum “yar” sadece “sen”i

acemhe
08/02/2010
23:30
:S :S :S :S

geldin de ne oldu ?
benim yerme baskalarına gel dersen böle olr Tongue

yüregine saglık ısık gördüm sende Smile
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim yerme baskalarına gel dersen böle olr Tongue

yüregine saglık ısık gördüm sende Smile

valla mı sen o ışığı taaaaa .. daha önce hissetmeliydin Tongue
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla mı sen o ışığı taaaaa .. daha önce hissetmeliydin Tongue

sen benim gibi sahsiyeti tanıyamadın bn nası hissediyim o ısıgı Big Grin
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen benim gibi sahsiyeti tanıyamadın bn nası hissediyim o ısıgı Big Grin

ahaaaa Big Grin pardon sen kımsın Big GrinBig GrinBig Grin adın neydi :yikildim:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahaaaa Big Grin pardon sen kımsın Big GrinBig GrinBig Grin adın neydi :yikildim:

bi gün ünlü olunca oznm bu lafları hatırlatcam sana Big Grin
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bi gün ünlü olunca oznm bu lafları hatırlatcam sana Big Grin

o zaman şımdıden imza istiyorum Tongue
hem ben kitap çıkarcam o zaman ben senı tanımam Smile
Nefesindeki huzuru, sessizce bana yaklaşan adımlarınla bana gelmeni özledim. İster sus pus gel, istersen gürültüyle yeri inleterek gel, yeter ki gel…

Ellerin dert görmesin abisi yüreğine sağlık.
İçinde sen olan “başka bedenlere bürünmüş senin” ellerindeki sıcaklığı ellerimde hissetmek istiyorum… Seni her an benimle bir olup taşımasını istiyorum. Seninle bir olacak yüreklerimizdeki yangını, toz pembe hayallerimizi ve daha yazılmamış nice düşleri yaşamak istiyorum
Sadece seni istiyorum “yar” sadece “sen”i
Seni istiyorum…
Müthiş, defalarca okumaktan kendimi alamdım, evet evet bunu anacak ve sadece duygu meleği arkadaşım yazabilir,kutluyorum canım arkadaşım..
Böyle bir AŞK, böyle bir sevgi varsa Allahım bende istiyorum,banada nasip et
:A::A::A::A:
:A:
:A:
süper,süper,süper
Sayfalar: 1 2