:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: İstemiyorum ben bu yürekte elden düşme sevgili..
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Köşesi yırtık az kullanılmış "Seni Seviyorum"larla başlar çamur sevdalarınız .. Ne çok yitirmişlik doldurmuşsun uzdur geçmişinizden süregelen günah çıkınınıza.. Ağırlığının ezdiği bir kamburla ilerlersiniz yeni a(v)-(şk)lara..
Dudaklarınızda sahte tebessümler, gözlerinizde derme çatma beklentiler. .Yok çünkü sizde geleceğe dair hiç güzellikler. .

Anlık sevdalardır onlar..Dün sana, bugün bana yarın ona..Yetmedi mi hadi gelsin sıradaki.. Her aşkta yeni bir mola her aşıkta [SIZE=5]"sen farklısın" denilen tarihi geçmiş bir moda..[/SIZE]

Çakma aşklar diyeceğim güleceksiniz... Eeee öyle ama...
Bir yürek kaç kişiyi sever,kaç kişiye inler düşündünüz mü hiç..
[SIZE=5]Aşk bu yahu aşk.[/SIZE]..
Mecnun' a çölleri gezdiren, Ferhat'a dağları deldiren..
Ya sizler ya da ben bilmiyoruz aşkın ne olduğunu..Ço k mu şey bekliyorum acaba..

Kaç kelimeden ibaret aşkınız hiç saymayı denediniz mi..?
Kısıtlı kontenjanlar a tıktığınız kaç deli sevdanız oldu ? Kaç yürek sahte aşk repliklerinizde boğuldu..? Skor tahtanız var mı yaşanmışlıklara dair..?
Mutlu sunuzdurda siz şimdi bu yalanlarla..

Amaaaannn... Alan razı veren razı bana ne oluyorsa..Sı kıldım sanırım..Sık ıldıkça yazdım yazdıkça daraldım..An lamaya çalıştım ara ara..I ıh..Yok bunun mazereti..

Daha fazla gerilmeden susayım ben en iyisi..

Sizlerden ricam sevmeyin Beni ..!

İstemiyorum ben bu yürekte elden düşme sevgili..
waow iste bunu cok begendim Smile
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waow iste bunu cok begendim Smile

Big Grin lutfettiniz Big Grin

bende diodum acaba emre de beğencek mi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin lutfettiniz Big Grin

bende diodum acaba emre de beğencek mi Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

daha ilk günden beni böle düşünmenden anlaman gerekio nasıl bi sahsiyet oldugumu Big Grin
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha ilk günden beni böle düşünmenden anlaman gerekio nasıl bi sahsiyet oldugumu Big Grin

Big Grin sevdim seni aferin Big Grin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin sevdim seni aferin Big Grin

cok tsk ettim matmazel arzular selale Big Grin
emre-altan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok tsk ettim matmazel arzular selale Big Grin

aaa hangi şelale :yikildim:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa hangi şelale :yikildim:

sizin karsı komsu kızı wardı ya bitane unuttun mu Big Grin
benım kız arkadaşım olmaz kı genelde Big Grin
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benım kız arkadaşım olmaz kı genelde Big Grin

oznm selaleler karıstı Big GrinBig Grin
Sayfalar: 1 2