:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: “Teselli”m seni bekliyorum...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Geriye dönüp bakıyorumvirgull.gif her şeyi uzun süre önce kaybettiğimivirgull.gif içimi sızlatanvirgull.gif başımı iki yana sallatanvirgull.gif buz kestiren sözlerinivirgull.gif tutamadığım ellerini düşününcevirgull.gif bir şimşek çakıyorum içimdevirgull.gif yıldırımdan kaçıyorumvirgull.gif bir kanadın altına sığınıyorum.

“Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum

Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen sevdiğinde ruhunu verirsin” iki ruhla yaşaman zor olmalıvirgull.gif her gece ruhumu çağırıyorumvirgull.gif kimseye vermediysenvirgull.gif onu geri istiyorum.

Sessizcevirgull.gif kimseye belli etmeden içimdekileri yaşamam gerek. Özledim yavirgull.gif diye yüksek sesle söylenen her düşüncedevirgull.gif imkansız mı diye soruyorlar.

Ben bütün kahkahalarımı kaybettim. Farkında olmadığımdan değil bu tükenmeyen duygular. İçimi titreten gerçeklere tahammül edemiyorum..

Senin için cümleler kurmayavirgull.gif sonra silmeye devam edeceğim.Ama sadece senin için. Sessizce bir köşeye oturup aynı soruyu tekrarladım kendimevirgull.gif neden şikayet ediyorumvirgull.gif itirazlarım kime. Çok tövbe etmem gerekvirgull.gif biliyorum…

İçimde saklı tuttuğum büyük buluşmanın küllerini savuruyorumvirgull.gif olup biten ne varsa anlam aramadan yaşamaya çalışıyorum. Bu benim gibi her şeyde anlam arayan biri için çok zor oluyor. Seni hatırlatan en küçük sesi duyduğumdavirgull.gif bu ses hücrelerimde sakladığım sana ait anıyla buluştuğunda eskisi gibi iç çekmiyorum. Aksine uzun zamandır bekliyormuş gibi karşılıyorum onuvirgull.gif hiç bırakmamak üzere sarılıyorum ona. Sana sarılamadım ama taze anılara sarılıyorum.

Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerinivirgull.gifOnu da çok görme ne olurvirgull.gif aşka buz kesen ellerime ...

Bir rüya gördüm diyorum senlevirgull.gifkarıştırsam ne var onu da bitmeyen hayallerime ...

Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerini ...

Aslında ;Rüyada diyememvirgull.gif senden uyanamam ki...
Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerinivirgull.gifOnu da çok görme ne olurvirgull.gif aşka buz kesen ellerime ...

ben neden rüya göremiyom ya :S
[SIZE=5]çocucuum sen uyumuyon ya kesin ondandır... Big Grin[/SIZE]
Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen sevdiğinde ruhunu verirsin” iki ruhla yaşaman zor olmalıvirgull.gif her gece ruhumu çağırıyorumvirgull.gif kimseye vermediysenvirgull.gif onu geri istiyorum.
Birde rüyalar gerçek olsa...
Confusedmiley17:
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Birde rüyalar gerçek olsa...

Confusedmiley17:

ah ahhhhhhhhh keşke :tolga: