:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: siZOfReniqH
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
merhaba arkadaşlar ben sizofreniqh.. orjinalim tugba Smile

bursa lıyım daha önce birçok sitede süper mod. tecrübem vardır. şimdi diceksinizki niye ayrıldın Smile admin arkadaşımız sitesini kapattı.. herneyse tanışştıpıma sevindim iyi forumlar diliyorum herkeze Wink
=))) havanızıda atıosunuz hanfendı yaneTongueTongue hosgeldınn=)) burayıda ele gecırmedeBig Grin
hoşgeldin Tuğba yalnız bizim sitemizin diğer forumlardan bir farkı var Türkçe'yi düzgün kullanıyoruz daha özenli olursan seviniriz Smile şimdiden teşekkürler Smile
ee varsa söylerim Smile havamıda atarıımm keyfimide sürerim Smile Tongue
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşgeldin Tuğba yalnız bizim sitemizin diğer forumlardan bir farkı var Türkçe'yi düzgün kullanıyoruz daha özenli olursan seviniriz Smile şimdiden teşekkürler Smile

"tanıştığıma" kelimesinde klavye hatam varmış pardon söyleyince farkettim bilerek değil yani Wink
teşekkürler Smile aramıza hoşgeldin tekrar

bi de herkeze değil herkese Wink
siZofreniqH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee varsa söylerim Smile havamıda atarıımm keyfimide sürerim Smile Tongue

vayyy vayy vayyy =)) havamız yokkı atalımm bee =) bızde gldık ama kmsecıkler bı hgldın bıle demedı TongueSad
hoşgeldin tuğba keyifli forumlarSmile
teşekkürler herkese Smile
:A: aferin Big Grin
Sayfalar: 1 2 3