:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: "нαѕяєт" ιмє...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
yen.jpg
-5 derece bugün hava... Bir de rüzgar var ki sorma, insanın içine işliyor... Yaşartıyor gözümü soğuk rüzgar. Bense otobüs durağında beni sana getirmeyecek, ama bir yeni sensiz sabahı bekleyeceğim dört duvar arama götürecek otobüsü bekliyorum. Dokunuyor hasret çekmeye mahkum olmak seni... Fırsat bu ya ağlıyorum hasretine! Zaten durakta herkesi de ağlatmış rüzgar, acaba onlar da mı hasret çekiyorlar...

Geçende sigara dumanı kaçmıştı gözüme... Yine yaşarmıştı! Bir de misafirim vardı yanımda... Fırsat bu fırsat ya yine ağlamıştım hasretine! Ama çaktırmadan…

Ben artık şunu bunu bahane edip çaktırmadan ağlamak istemiyorum... Ben sana kavuşmak ve haykıra haykıra ve hiç utanmadan mutluluğa “hıçkırmak” istiyorum. Sensiz gecelerde o kadar renksiz ki gökyüzüm ve hasretinle bu yürek o kadar sensiz ki! O kadar yalnız, bir o kadar da ıssız.

Uyku uğramaz oldu ne zamandır bizim mahalleye. Evdekiler birbirine girmiş, ben... Gözlerine bir girmişim! Çıkamıyorum, yani çıkmak istediğimden değil de... [SIZE=4]Çünkü ben o gözlerinde huzura dalıyorum, uykuya değil.
[/SIZE]
“Kalbim” desen kafasına göre atıyor zaten. Kusursuzuma! Sana...

Bugün mesaj attın ya “Özür dilerim” diye başlayan... Çok komikti. Ben de mesajı yanlış attın sandım. Gözünü sevdiğim!
Kusursuz nasıl “kusura bakma” diyebilir???
Bilemediğin, belki hiç tatmadığın bir sevda ile bağlıyım sana.
Kırmazsın beni!
Mümkün değil, hele de böylesine hasretken sana...

[SIZE=5]Biliyor musun?
[/SIZE]
Senden önce hasret çekmek ne bilmezmişim ben, anlayamamışım onca hasret kokan şiire rağmen.
Hasretin baktığım her yerde, her yüzde seni görmekmiş.
Adıma seslenen herkese sen misin diye bakmak ve en tatlı rüyalarıma misafir etmekmiş seni. Her telefon çalışında “Arayan Balım mı acaba” diye telefona bakmakmış hasret...
Hasret...
Sana duyulanmış!
Hasret...
[SIZE=4]Her fırsatta çaktırmadan ağlamakmış!
Ben böyle bilmiyordum ki…
[/SIZE]
acemhe
20/01/2010
01:30
Yüreğine sağlık...
okuyan gözlerıne sağlık...
Yazdığın tüm yazıları okudum
Gerçekten başarılı bir şekilde duygularını kaleme alıyorsun..İnsan gerçekten sevdiğinde önceki duygularının bir hiç olduğunu anlıyor karşı taraf sevmesede sen tüm benliğinle onu seversin ve yürek hep imkansızı seçer nedense...

kendi şiirimle eşlik etmek istedim umarım kızmazsın...
O güzel yüreğine sağlık funda..

Sevgilerimle..

Yastığıma başımı koyuyorum sevgilim
Resmin başucumda
Sen yüreğimin atışında
Nefes almakta zorlanıyorum
Yorganımı başıma kadar çekiyorum sevgilim
Gözlerimi sıkıca kapattım
Gelmeni bekliyorum
Uyandığımda senin resmini değil
Sana sarılmak kokunu içime çekmek istiyorum
Sarıldığım an nefesimin kesilmesini
Sevdiğim seni çok özledim
Gel artık gel
Çaresiz olan şu ellerimin dermanını ver ellerinle
Yastığımda değil senin gögsünde uyuyayım
Ellerin olsun yorganım
Sen koru beni kötü rüyalardan sevgilim sen

Hilal Çilek
yazıma renk kattığın için ben teşekkür ederim Hilal... Rabbim gönlüne göre versin insallah. imkansızlıkları yaşamadan bir ömür dilerim...
:tolga:
Sensiz gecelerde o kadar renksiz ki gökyüzüm ve hasretinle bu yürek o kadar sensiz ki! O kadar yalnız, bir o kadar da ıssız.
Satırların tükendiği bir andayım,süperdi desem kızmazsın umarım, duygularına sağlık duygu meleği arkadaşım..teşekkürler.
Confusedmiley17:

history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Sensiz gecelerde o kadar renksiz ki gökyüzüm ve hasretinle bu yürek o kadar sensiz ki! O kadar yalnız, bir o kadar da ıssız.

Satırların tükendiği bir andayım,süperdi desem kızmazsın umarım, duygularına sağlık duygu meleği arkadaşım..teşekkürler.
Confusedmiley17:

okuyan gözlerine sağlık arkadaşım... ben teşekkür ederim :$