:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: biz seninle...
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[i]Biz seninle, hep içten içe fısıldardık söyleyemediklerimizi…[/i]

[i]Bazen ne sen beni duyabildin, ne de ben sessizliğini okuyabilirdim… Ama bilirdik, severdik…[/i]

[i]Biliyorsun ya “yan yana iki yalnızdık biz seninle…”[/i]

[i]Birbirine deli gibi aşık iki yabancı… Farklı iklimlere sahip iki komşu şehir…[/i]

[i]Oldukça zıtlığın orta yerinde, ortak yanlarımızı bulmayı severdik biz. Ne kadar çok “aynen” deyip övünürdük… Belki de kandırırdık kendimizi, sevgiden… Pembe gözlüklerle baktığımızı bilirdik de, yine de hoşnuttuk…[/i]

[i]Biz adı konulmayacak bir sevda yaşadık seninle…[/i]

[i]Biz her aşıktan daha bir aşıktık belki… Ama bir adı yoktu, lal di içimizin o kocaman sevgisi, en sevdiğimiz yaramız…[/i]

[i]Biz hiç kurulmamış bir tümceydik seninle…[/i]

[i]Biz kimsenin anlam veremediği, çok anlamlı bir kelimeydik…[/i]

Biz TEK BİR YÜREKTİK seninle…

[i]Aynı yürekte olmaktan rahatsız olmazdık hiç… Sen, ben ağladığımda beni teselli ederdin, ben sen üzüldüğünde ağlardım… Canım yansa sende yanardın… Canın yansa, ölürdüm…[/i]

[i]Biz her sevenden farklıydık seninle… Hem birlikte hem ayrı…[/i]

[i]Öyleydik…[/i]
[i]Her zaman olduğu gibi…[/i]
Bir düğüm gibi, en çözülmeyeninden…

acemhe
06/01/2010
23:30
Süper yazmışsın acemhe yüreğine sağlık ellerine sağlık güzel paylaşımın için teşekkür ederim
Sevgiyle kal....
Biz TEK BİR YÜREKTİK seninle…

[i]Aynı yürekte olmaktan rahatsız olmazdık hiç… Sen, ben ağladığımda beni teselli ederdin, ben sen üzüldüğünde ağlardım… Canım yansa sende yanardın… Canın yansa, ölürdüm…[/i]

[i]Biz her sevenden farklıydık seninle… Hem birlikte hem ayrı…[/i]

[i]Öyleydik…[/i]
[i]Her zaman olduğu gibi…[/i]
Bir düğüm gibi, en çözülmeyeninden…

Süper yazıyorsun acemhe yüreğine sağlık yüreğin her zaman sevgiyle dolu olsun.