:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bir CaNaT aranıyor :)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
farkında mısınız bilmem CaNaT bizi terk etti Sad aramızda değil bir kaç haftadır..
ben ercan abimi çook özledim haykırıyorum

GERİİ DÖNNN LÜTFEN psikiYATIRım...
Big Grin

merak ediyoruz seni arada ses ver Sad
bende olsam bende kaçardım ercan sizle uğraşmaktan usandı terk etti buraları bir rahat bırakmadınızki hemşomu bide utanmadan canat aranıyor diye konu açıyorsun ayıp ayıp Big Grin
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende olsam bende kaçardım ercan sizle uğraşmaktan usandı terk etti buraları bir rahat bırakmadınızki hemşomu bide utanmadan canat aranıyor diye konu açıyorsun ayıp ayıp Big Grin

bence senin çenenden sıkılmıştır :yikildim:
yedin btirdin adamı senden kaçıo :yikildim:
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence senin çenenden sıkılmıştır :yikildim:
yedin btirdin adamı senden kaçıo :yikildim:

ben sizin gibi psikiyatır olarak kullanmadım hiç hemşomu hiç sanmam yani benden sıkılacağını adamı dertlerinizle dertli ettiniz oda çareyi kaçmakta buldu Big Grin
adyge55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sizin gibi psikiyatır olarak kullanmadım hiç hemşomu hiç sanmam yani benden sıkılacağını adamı dertlerinizle dertli ettiniz oda çareyi kaçmakta buldu Big Grin

o da zaten seni çaktırmadan tedavi ediyormuş öle sölemişti :yikildim::yikildim: sen safsın anlayamadın :yikildim::yikildim:
tüh be nasılda farkına varmamışım Big Grin
Bende bir mod arıyorum ama bir türlü yok ortalıkda .
:yikildim: biz senin gibilere NORMAL diyorum adyge55
Hayat_Bu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bende bir mod arıyorum ama bir türlü yok ortalıkda .

yorumsuz Smile
acemhe Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: biz senin gibilere NORMAL diyorum adyge55

bak ağzınla söylüyorsun normal diyoruz diye Big Grin demek sorun bende deil sizdeymiş Big Grin
Sayfalar: 1 2