:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sen uyurken seni izliyorum…
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
[b]Sen uyurken seni izliyorum…
Ben özensizce karışmış saçlarına, güzel yüzünün, güzel kıvrımlarına bakıp, uyanma diye dokunmakta tereddüt yaşarken… Ani bir hareketle yüzünü bana çeviriyorsun!

Şimdi güzel yüzünün sağ yanı, yastığın sıcaklığıyla güvende…
Sol yanını ise; dolgun dudaklarının büyük çoğunluğunu, özenle şekillendirilmiş burnunu, şuan dünyaya kapadığın o masum bal rengi gözlerinin solundakini hemen üzerindeki kaşını, uzunca kirpiklerini, aşkı fısıldadığım kulağını ve büyük ve çirkin diye nitelenemeyecek kadar güzel olan ellerini ise bakışlarımla ısıtmaya, sıcacık tutmaya çalışıyorum…

Gecenin rengine bulanmış masa lambasının ve benim gölgemin yaydığı aydınlık var üzerinde… Yüzün çok daha güzel gözüküyor, gölgem kaplamışken tüm gözeneklerini… Gölgemi üzerine düşürebilecek kadar yakınken gecenin karşı konulmaz cazibesinin orta yerindeyken…

Nefes alıp verişin tatlı bir hışırtı yaratıyor, ninni gibi geliyor bana,
Uyu, Uyu bu melodiyle dal uykuya diyor bir güç ve aynı güç kendimi sana bakmaktan almamı, bu güzel ninniye kulak verip uykuya dalmamı engelliyor…

Sen uyuyorken, fazlasıyla masumlaşıyorsun, sen hep aksini iddia ediyor olsan da…
[/b]
[SIZE=4][b]Ve ben sen uyurken seni seyretmeyi, kendi uykumu aldatacak kadar çok seviyorum…

[/SIZE][/b]
Gece 04:50…
Uykumu aldatmamın en güzel şeklini icra ederken…
acemhe
18/11/2009
(bu benım O'na ilk yazım)
İzleme kardeşim röntgencimisin sen? Big Grin

Neyse devamını bekliyoruz.. Tongue Yüreğine sağlık...
benimi izliosunnnBig GrinBig Grin
güzelmiş....yüregine saglık....Smile
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İzleme kardeşim röntgencimisin sen? Big Grin

iğrençsiiiiin :kizgin:
>>€C€<<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimi izliosunnnBig GrinBig Grin

bütün romantizmin içine ... :S
[SIZE=4][b]Ve ben sen uyurken seni seyretmeyi, kendi uykumu aldatacak kadar çok seviyorum…[/SIZE][/b]
Ender rastladığım bir aşk yazısı, tüylerim ürpermedi değil gerçekten ..

Hele ki şu kısmı;

Alıntı:
Ve ben sen uyurken seni seyretmeyi, kendi uykumu aldatacak kadar çok seviyorum…

Yüreğine sağlık Funda Smile
okuyan gözlerine sağlık Smile