:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ve ben gider
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
hayatımda yine birilerine güvendiğim ve kazık yediğim için kendime kızıyor ve aranızdan ayrılıyorum...

hepiniz kendınıze ii bakın hoşçakalın...
Arkadaşım 1 kişi İçin Gitmenizi İstemem Ama Kararınızada İtiraz Edemem Saygı Duyarım Fakat 1 Kişi İçin Forumdan Gitmek Yerine O Kişi İle Tüm Bağlantılarınızı Kesip Diğer kişiler İle Devam Etseniz Örneğin deli kız gibi kişilerden asla zarar gelmez ben kendisini iyi tanıdım kısa sürede olsa ama yinede siz bilirsiniz son karar sizindir.
hiC ßi Yere qiDmiOki Sadece ßi anLık Sinirdi Dimi qüLüm ?
Sacmalama :Ss
"Hakketen ya bu foruma gelen insanlar tuhaf ya da bu forum tuhaflaştırıyor insanları."
Funda gitmek istiyorsan gidersin sana kalmış bişey mutlaka,gitmek istiyorsan seni tutan şey ne??Tutan bişey varsa gitmek istemen niye??Ya da buraya yazmanın manası ne çözemedim.Bi kişiye güvenerek hata yaptığını sanıyor olabilirsin ama kimseye güvenmemelisin bence.Sonuç itibariyle burası hayat değil.Hayatını değiştirecek daha kötü şeylerden korunman dileğiyle...
Selametle güle güle
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Hakketen ya bu foruma gelen insanlar tuhaf ya da bu forum tuhaflaştırıyor insanları."
Funda gitmek istiyorsan gidersin sana kalmış bişey mutlaka,gitmek istiyorsan seni tutan şey ne??Tutan bişey varsa gitmek istemen niye??Ya da buraya yazmanın manası ne çözemedim.Bi kişiye güvenerek hata yaptığını sanıyor olabilirsin ama kimseye güvenmemelisin bence.Sonuç itibariyle burası hayat değil.Hayatını değiştirecek daha kötü şeylerden korunman dileğiyle...

Rapunzel .. Senin iÇin ßi Önem Tasımayaßilir ?
Nasılki Yeni qeLen Arkadaslar Aramıza Katıldıqına Dair Konu aCıyorlar ,, Fundada Kendisine Deqer Veren Arkadaslar iÇin Gideceqine Dair Bi Konu aCıyor ßu Kadar Sert Uslupla Karsılaman qeRekmez ..Smile

SewqiLerimLe ..
gelene de gidene de tekrar gelmek isteyene de kapılarımız sonuna kadar açık
gelene hoşgeldin gidene hoşçakal deriz...