:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Allah ***** Versin!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
benım bu forumdan tanıdığım bir salaklık edipde güvendiğim, insan sandığım ve numaramı verdiğim biri, benım numaramı başkasına dağıtıyor. ben bu kişinin kim olduğunu biliyorum ama büyükLük bende kalsın adını yazmayacağım buraya..

yazıklar olsun ki senı gerçekten insan sanmışım
yazıklar olsun ki numaramı veren kişinin sen olduğun aklımın ucundan bile geçmemiş.

belkı bu mesajdan sonra benı banlarlar nede olsa çok dostu var onun!

yarından itibaren kullandığım numaraları iptal ediyorum duyurulur..

ama gerçekten ona yakışmadı...
Geçmiş olsun her sakallıyı deden sanmsa demişler Smile
ercan abi her söylediğin Lafta haklıymışsın herkesi adam sanma demiştin...
Burnuma pis kokular geliyor yaa hadi hayırlısı..
Üzüldüm şimdi herkeze güvenilmiyor işte Zaman gelir En Çok Güvendiğin Kişi Bile İnsanı Arkasından Vuruyor Dünyanın Görünmeyen yüzü böyle insanları hayatınızdan silmenizi söylerdim ama siz kendiniz neyi haklı görüyorsunuz bilmiyorum ama sizde kendinize göre doğru olan neyse onu yapacaksınız eminim Allah Sizi Üzeni Islah Etsin Ne Diyeyim.
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Burnuma pis kokular geliyor yaa hadi hayırlısı..

sen buna cevap yazabılıyorsun yani pess doğrusu

[SIZE=2]Ulan Köpeklere De[/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]ğer versemdi Anam Avradım Olsun Bundan Çok Sevilirdim
[/SIZE]
[/SIZE]
P@SCH@M Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Walla buyuk Karaktersizlik.. Yazık Artık Kımseye Arkadas Gozuyle bakamıcz Demek...

[SIZE=2]arkada[/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]şım dediğim herkes nedense bana düşman oldu cephe alır hale geldi bunu kıme borçluyum ???
[/SIZE]
[/SIZE]
Arkadaşım Boşver Kendi Yaptığı Karaktersizlikle Utansın yapan elbet birgün bulur boşvermek kolay değil yapılan büyük terbiyesizlik Alahından Bulsun de bitsin.
qüLüm ,, ßırak Sen deqil o terßiyesizliqi Yapan Utansın ..

herkeSe qüVeniLmiyor iSte inSanların ßinßir Çeşit maSkesi Var ..
Serhat ? arkadaS Vardır Arkadas Vardır Herkesi Katma iÇine ! Smile
Sayfalar: 1 2 3