:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Son bir isteğin varmı?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Bir hayatın satır arasından
yazılanlardır bunlar…
İyi dinleyin! Hepsinin çok az zamanı kaldı bilesiniz…
Öznesi merdiven boşluğuna düşmüşvirgs.gif yalnız ve kimsesiz cümlelerim vardı benim.

İçinden söküp aldılar bi kaçını…
Söylenen her sitem için müebbet verilse devirgs.gif tüm iyi haller göz önünde tutulduğu haldevirgs.gif sadece birinin idamı istendi mahkemece…
Şahitlerin ifadeleri yetmedi bu kez.
Karar meclisi ne dese boş!!!
Savcı bile acıdı kelimemin haline…

Sanık: ‘Seviyorum’(sevgi)

Karar: ‘Dile getirildiğiniz senelerivirgs.gif boşa çıkararakvirgs.gif görevi kötüye kullanmaya aracı olduğunuz içinvirgs.gif mahkemece hafifletilmiş ceza olarakvirgs.gif bir daha ‘hiç söylenmemek’ şartı ile müebbet hücre hapsine mahkum edildiniz…’

Sanık: ‘Hoşcakal’(veda)

Karar: ‘Hayatın zor dönemlerinde hep beraber kalıpvirgs.gif hiç ayrılmamaya yemin ettikten sonra söylendiğiniz içinvirgs.gif mahkemece hafifletilmiş ceza olarakvirgs.gif bir daha ‘hiç gitmemek’ şartı ilevirgs.gif müebbet hücre hapsine mahkum edildiniz…’

Sanık: ‘Özledim’(hasret)

Karar: ‘Bir anlık boşluk sonucuvirgs.gif uzakta bulunanı sebepsizvirgs.gif asılsız çağırıpvirgs.gif görevi kötüye kullandığınız içinvirgs.gif mahkemece hafifletilmiş ceza olarakvirgs.gif bir daha ‘hiç anımsanmamak’ şartı ilevirgs.gif müebbet hücre hapsine mahkum edildiniz…’

Sanık: ‘Aşk’(biçimsiz)

Karar: ‘Oluştuğunuz ilk günden berivirgs.gif kimseyi dinlemeyipvirgs.gif canınız ne istiyorsa yaptınız. Bedene ve ruha kalıcı yüzlerce zarar verdiniz. Ne kadar masum olursanız olunvirgs.gif toplu bir katliam aracı olan sizevirgs.gif mahkemece en ağır ceza olarakvirgs.gif bir daha ‘hiç yaşanmamanızı’ sağlamak amacı ilevirgs.gif
idamınıza karar verilmiştir…
Son bir isteğin varmı?