:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: ~~~eski Askima Mutluluklar~~~
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba eski askim...
Zaman herseye ilac derler ya, dogrudurlar...
Bak herkes yasiyor, kimse sevdasindan ölmedi... Hatta herkes kendi sevdasinin pesine dusmus bile...

Evleniyormussun 2 haftaya kadar.. Oncelikle mutluluklar, ve inan bu dilegim yuregimin en derin yerinden geldi sana...

Hayat midir garip olan, biz insanlar mi bilmiyorum... Seninle oldugum zamanlar hayal meyal simdi.. Sanki o kocaman 5 seneyi baskalari yasadi.. Anilarimi zorlamazsam eger, yuregimi soyle bir sarsmazsam sanki hatirlamayacagim gibi geliyor onca ani, dakikayi, o kocaman savasimizi....
Oysa biz gittigimiz de ne kadar acitirdi o anilar canimi, ne aglardi yuregim gizli gizli.. Kac kere pismanlikla dönmek istedi de engel oldum ona.. Oysa simdi, evlenecegini duydugunda sadece soyle bir urperdi..
Uzulur mu diye bekledim, uzulmedi, senin adina sevindi. Komacan sevindi hemde.. Ne kadar sasirdim, oysa ne cok sevmisti seni...

Simdi, biraz konusunca onunla, anliyorum neden uzulmedigini.
Diyor ki, sevdanin en buyugunu yasatti o bana, sevmek ve kaybetmek nedir ogretti, istiyorsan eger savasman gerektigini gosterdi ve simdi baska biri ona kocaman bir sevgi daha yasatiyor.. O benden daha sansli cünkü inancini yitirmemis, ve mutlulugu bulmus , ve onun icin dunyadaki tum iyi dilekleri gonderiyorum ona. Bilmem hissediyor mu ama ben gene de yolluyorum gecenin guzelligini yansitan piril piril parlayan binlerce yildizla...

Biliyor musun eski askim, simdi baskasi icin carpiyor o cilgin, cocuk yuregim, o da uzuyor onu ama sana yaptigi gibi kacmiyor bu sefer, direniyor.. Büyüdü mü acaba?
Senin icin cirpinmaya gucu yoktu belki cok kucuktu, ama simdi tum gucunu harciyor bu sevgiye... Ustelik bu sefer sevildiginden bile emin degil.. Belki uzulmeye alisti ne dersin? Sen onu herkesden iyi bilirsin degil mi?

Ne olacagini bilmeden savasiyor, cunku sen ogrettin ona, sen buyuttun o bebegi, sen gittiginde keske yapsaydim dedigi binlerce sey vardi icinde kalan, bu sefer "hayir" diyor.. Giden gidebilir, ama ben her seyi denedim demek istiyor.. Oysa biliyor gene cok uzulecek... Senden sonra ayaga kalkmasi cok uzun zaman aldi onun, bu sefer ne kadar zamanda kalkar bilmiyorum cunku bu sefer de onu kaldirmak icin uzanacak bir el olmayacak biliyor..

Hani sen giderken soz vermistin, zaman ne getirirse getirsin, ne olursa olsun sen kucuk bebegin icin hep bir yerlerde olacaktin, dusersem elini uzatmak ve kaldirmak icin ve orada degildin, bu sefer de biliyor orada hic kimse olmayacak .... O gene kendi kendini kaldiracak ayaga acilarin ve huznun icinden, kendi kurutacak yaslarini , kendi saracak yaralarini, tipki tum hayati boyunca yaptigi gibi....

Uzun zaman gecti seni konusmayali aramizda, eski yaralar kanamasin diye yuregim yasakladi seni konusmayi herkese ama bu ozel bir gece de simdi seni herkes tebrik ediyor, anilarimiz, sevgimiz, beraber doktugumuz her damla gozyasimiz, sarkilarimiz, hatta kavgalarimiz bile sana mutluluklar diliyor.

Bir agizdan haykiriyorlar sana: Bir Ömür Sevdiginle Kal ve Mutlulugunun Yakasini Asla Birakma...